Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Szeretnél összekötő kapocs lenni a motorfejlesztés egyes csoportjai között? A legjobbak között szeretnél dolgozni? A legmagasabb szakmai elvárásoktól sem riadsz vissza? Lojális vagy, és hosszú távon gondolkodsz?

Csatlakozz az AVL magyarországi fejlesztő csapatához!

Diagnostic System Manager

Motor és hajtáslánc fejlesztési területre

Budapest, XI. kerület

Feladatok:

  • összetett hajtáslánc és motorfejlesztési projektekben vehetsz részt
  • motor és hajtáslánc vezérlőegység diagnózis funkcióinak kezelése fejlesztési projektekben
  • OBD rendszer fejlesztése során előforduló változtatások kezelése
  • ezen változtatásokat tartalmazó datasetek kezelés AVL CRETATM szoftver segítségével
  • AVL dataset menedzsment folyamatának alkalmazása (kalibrációs folyamat, Quality Gates)
  • Te leszel a felelőse és a koordinátora a projektekben az OBD egyeztetéseknek
  • közvetlen kommunikáció és egyeztetés az ügyfelekkel

Ha mindehhez:

  • megszerezted már gépészmérnöki, mechatronikai mérnöki, járműmérnöki vagy hasonló végzettségedet
  • tisztában vagy a belsőégésű motorok alapvető működésével és károsanyag kibocsátásukkal
  • min. B2-es szinten beszélsz németül/angolul és szívesen használod a nyelvet szóban és írásban is
  • vonzanak a legújabb technológiák a járműiparban
  • precízen, lelkiismeretesen és ügyfélközpontúan végzed a munkádat
  • nem érzed elveszettnek magad, ha csoporton belül önállóan kell munkát végezned
  • kiválóan kommunikálsz, felelősségteljes, nyugodt, kezdeményező személyiség vagy
  • szívesen vennél részt néhány hetes külföldi tréningen,

    akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkaidő
  • Mentor program, nyelvtanfolyamok, készségfejlesztő- és szakmai tréningek
  • Magánegészségügyi ellátás, balesetbiztosítás, gyümölcsnap
  • AVL CAFI készpénzes juttatás
  • Legmodernebb technológiák, nemzetközi projektek, utazási lehetőség
  • Céges rendezvények: AVL nap, egészséghónap, karácsonyi buli, céges kvíz estek

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kattints a JELENTKEZEM gombra.

A karrieroldalunkra érkezel, ahol az APPLY gombbal pályázhatsz és utána végezd el a kb. 10 mp-es regisztrációs folyamatot és a CV feltöltést.

Hamarosan felvesszük veled a kapcsolatot