Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
8 országban, több mint 35 telephellyel és 5100 munkavállalóval a Duvenbeck vállalatcsoport Európa vezető nemzetközi logisztikai vállalatai közé tartozik. Mottónk „The Culture of Logistics“, a „Logisztika kultúrája”, amelyet neves autóipari, italgyártó, műanyagipari és mezőgazdasági gépeket gyártó megbízóink is igazolnak.

DUVENBECK IMMO Logisztikai Kft. Informatikai csapata

DevOps – Szoftverfejlesztő mérnök (Kecskemét)

munkatársat keres.

Főbb feladatok:

    • A raktározási- és gyártási folyamatokhoz kapcsolt alkalmazások fejlesztése, tesztelése és üzemeltetése
    • Meglévő alkalmazások, scriptek optimalizálása és üzemeltetése
    • Autóipari- és a raktári rendszerekhez kapcsolódó felhasználói felületek fejlesztése
    • Dokumentációk készítése és naprakészen tartása
    • Együttműködés a külföldi kollégákkal

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség (Programtervező informatikusi, Mérnökinformatikusi végzettség előny) vagy minimum 2 éves fejlesztői tapasztalat
    • Kommunikációképes NÉMET nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • SQL nyelv ismerete (Oracle, MySQL, MSSQL)
    • Legalább egy mélyebb szintű script írási ismeret (Bash, PowerShell)
    • Linux operációs rendszer (Ubuntu) ismeret
    • Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás
    • Gyors, precíz munkavégzés
    • Csapatszellem és egyben önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

    • Kommunikációképes angol nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt)
    • Autóipari területen szerzett tapasztalat
    • EDI rendszer ismeret
    • JAVA, Python ismeret

Amit kínálunk:

    • Nemzetközi környezetben dolgozhatsz
    • Hosszútávú munkalehetőség
    • Kellemes, modern munkakörnyezet
    • Versenyképes bérezés + Cafeteria

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét

A fényképes magyar és német/angol nyelvű önéletrajzokat nettó fizetési igény megjelölésével 2017. október 10-ig várjuk.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: DUVENBECK IMMO LOGISZTIKAI KFT.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: DevOps – Szoftverfejlesztő mérnök (Kecskemét)
  • Rövid pozíció név: Szoftverfejlesztő
  • Hirdető cég: DUVENBECK IMMO LOGISZTIKAI KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Bács-Kiskun megye
  • Város: Kecskemét
  • Feladatok: A raktározási- és gyártási folyamatokhoz kapcsolt alkalmazások fejlesztése, tesztelése és üzemeltetése Meglévő alkalmazások, scriptek optimalizálása és üzemeltetése Autóipari- és a raktári rendszerekhez kapcsolódó felhasználói felületek fejlesztése Dokumentációk készítése és naprakészen tartása Együttműködés a külföldi kollégákkal
  • Elvárások: Felsőfokú végzettség (Programtervező informatikusi, Mérnökinformatikusi végzettség előny) vagy minimum 2 éves fejlesztői tapasztalat Kommunikációképes NÉMET nyelvtudás (szóban és írásban egyaránt) SQL nyelv ismerete (Oracle, MySQL, MSSQL) Legalább egy mélyebb szintű script írási ismeret (Bash, PowerShell) Linux operációs rendszer (Ubuntu) ismeret Szisztematikus, precíz munkavégzés, analitikus gondolkodás, proaktivitás Gyors, precíz munkavégzés Csapatszellem és egyben önálló munkavégzésre való képesség
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017-09-19