Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója. Szegedi központunkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

DevOPS/Rendszergazda munkatárs

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Egészségbiztosítási csomag

Feladatok:

  • CI/CD rendszerek (Azure pipeline) kiépítése, azok karbantartása
  • Azure DevOps, Atlassian ServiceDesk konfigurálása, karbantartása, dashboardok készítése
  • Azure DevOps Aggregator scriptek írása
  • Szervereink monitorozása
  • Deployment környezetek kialítása és üzemeltetői feladatok ellátása, azok dokumentálása (Dev, Test, Staging, Prod)
  • A telepítések és frissítések működésének biztosítása, tesztelése
  • Részvétel a telepítés szempontjából lényeges technikai/release megbeszéléseken
  • Rendszer telepítési lépésekről szóló útmutatók készítése és karbantartása
  • A legújabb szoftver megoldások kutatása, amelyek támogatják a termékfejlesztés a hatékonyságát
  • A cég egyéb IT/Telco rendszereinek üzemeltetésében való aktív részvétel

Előny:

  • Terméktámogatási tapasztalat
  • Konténerizáció (Docker, Kubernetes)
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség

Elvárások:

  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • CI/CD rendszerekben szerzett 1+ éves tapasztalat (Jenkins, Azure pipeline)
  • Issue tracker adminisztrátori tapasztalat (Azure Devops/TFS, Jira)
  • PowerShell/Bash ismeret
  • Windows Server üzemeltetési alapismeretek
  • Adatbáziskezelő rendszer üzemeltetési ismeret (MS-SQL)
  • Azure felhő szolgáltatások üzemeltetési tapasztalata
  • Verzió kezelő rendszerek ismerete (Git)
  • Csapatjátékos, proaktív hozzáállás
  • Angol nyelvismeret (szakmai dokumentációk olvasása)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszergazda
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1134 Budapest, Váci út 29.

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet. Tárgyként tüntesse fel a “DevOPS munkatárs” pozíciót. Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapunkon érheti el.