A ShiwaForce.com Zrt.

DEVOPS MÉRNÖK

(kód: SF1910/DEVOPS)
munkakörbe munkatársat keres

A ShiwaForce.com digitális termékeket és megoldásokat szállító, két évtizedes nagyvállalati ügyféltapasztalattal rendelkező, folyamatosan növekvő 110 fős, agilis magyar cég.

A pozíció leírása:

    A ShiwaForce.com nagy presztízsű hazai- és nemzetközi projektekkel, saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis cég.

    Mi hiszünk abban, hogy az a legjobb munkatárs, aki mindig képes tanulni másoktól és tovább tud lépni saját hibáin. Folyamatos belső képzéseink mellett gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.

    Bővülő csapatunkba új Devops mérnök munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Continous Delivery (CD/CI) kialakítása és támogatása: Git (Bitbucket, GitLab), Bamboo/Jenkins, Chef, Rundeck, Maven, SonarQube, JUnit - amit nem ismersz, azt megtanítjuk -
  • Linux shell scriptek (esetenként Windows batch fájlok) írása
  • Docker konténerizációs technológia gyakorlati használatának megismerése
  • Artifact Repository megoldások kialakítása és kezelése: Nexus, Artifactory
  • nginx, Apache, Tomcat webszerverek és webalkalmazások (Node.JS, Java) telepítése, üzemeltetése és kapcsolódó fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Google Cloud és AWS tudás megszerzési lehetőség
  • Hálózat üzemeltetés és fejlesztés, valamint ezek biztonsági menedzsmentje: pfSense, OpenVPN, Crowd, Active Directory, LDAP

Elvárások:

  • Linux shell és shell script parancsok ismerete
  • Legalább 2+ éves webszerver üzemeltetői és/vagy alkalmazás üzemeltetői tapasztalat
  • Agilis, problémamegoldó attitűd
  • Folyamatokban való gondolkodás
  • Operációs rendszer ismeret: Linux, Mac, Windows (ebből legalább kettő)
  • Hálózati alapismeretek
  • Nyitottság és vágy a modern technológiák megismerése iránt

Előnyt jelent:

  • Maven és/vagy Gradle build management eszközök használatában szerzett tapasztalat
  • SonarQube, JUnit eszközök ismerete
  • Kubernetes, OpenShift container orchestration rendszerek ismerete

Amit kínálunk:

  • 100%-ban bejelentetett, versenyképes jövedelem és prémium
  • Modern munkakörnyezet, korszerű laptopok, mobiltelefon
  • Kiválóan megközelíthető iroda, metro közvetlen közelében
  • 1000 kötetes belső technológiai könyvtár, szakmai folyóiratok
  • Vezérigazgatónk „Az Év Alapítója, Vállalkozója” Díj nyertese, emellett elhivatott IT szakember
  • Erős, megkérdőjelezhetetlen referenciák
  • Továbbképzési lehetőség, havonta több belső tanfolyam, új technológiák megtanulása
  • Inspiráló szakmai légkör, nyitott és barátságos vállalati kultúra
  • Cafeteria, egészségügyi szolgáltatások
  • Korlátlan kávé-, tea- és mézfogyasztás

    Köztünk a helyed, jelentkezz most!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Alkotás utca 17-19.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, mobiltelefon, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

Jelentkezésed a "Jelentkezem" gombra kattintva tudod elküldeni.

A ShiwaForce.com Zrt.-ről

A ShiwaForce.com saját fejlesztésű termékekkel és kreatív megoldásokkal dolgozó agilis vállalat, melynek középpontjában a megrendelőink számára értéket előállító, kiváló minőségű munka végzésére törekvő munkatársak állnak.

Önszerveződő, agilis fejlesztői csapatokban dolgozunk, folyamatosan tanulunk és folyamatosan szállítunk. Gyakran egyeztetünk egymással, mivel a környezetünk gyakori változásaira gyorsan kell reagálnunk.

A ShiwaForce.com Zrt. az innovatív online megoldások piacának egyik leggyorsabban növekvő, 110 fős startup szellemiségű vállalata. A Deloitte Fast 50 ranglistáján is elismerték eredményeinket: a régió második legjobban növekedő Rising Star vállalkozásaként. Online és mobil szolgáltatásokat alakítunk át új felhasználói élményekkel gazdagítva, a digitális kor elvárásainak megfelelően. Magyar és nemzetközi ügyfeleink között olyan vezető nagyvállalatok szerepelnek, mint az OTP Bank, a Magyar Telekom, a Magyar Posta, az Erste Bank, az MKB Bank, a K&H Bank, a Union Vienna Insurance Group, a Signal Biztosító, az ENKSZ, a DMRV és a Concorde Alapkezelő. Saját fejlesztésű termékünk nyert a londoni Bloomberg Grow Forumán, és a nemzetközi Innotribe versenyen a világ 15 legizgalmasabb üzleti innovációja közé választották. Vezető termékünk a Shiwa tartalomkezelő rendszer több mint egy évtizede segít ügyfeleinknek online potenciáljuk növelésében.