Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Energetikai piacon tevékenykedő, dinamikusan fejlődő szoftverfejlesztő cég Continuous Delivery csapatába az alábbi pozícióba keres munkatársat:

DevOps mérnök

Mit csinálunk mi

    Informatikai rendszereket, melyek teljesen új alapokra helyezik az energiával való kereskedelem, szállítás, tárolás, termelés üzleti lehetőségeit. Fiatalos cég vagyunk, nemzetközi mércével mérve is unikális kompetenciákkal, kategóriateremtő megoldásokkal. Szakértő csapatunk rendkívül gyorsan bővül, a gáz- és villamosenergia-piac legnagyobb szereplői számára dolgozunk itthon és külföldön.

Feladatok

    A leendő munkatárs feladata az üzleti alkalmazásaink fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése, Continuous Delivery szemléletet követve. A DevOps mérnök beépül a Continuous Delivery csapatunkba majd egy termékfejlesztői csapat dedikált tagja lesz.

Elvárások

  • Linux szerverek felhasználói szintű átfogó ismerete
  • Legalább egy script nyelv ismerete: Bash, Python
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
  • Automatizálás iránti elkötelezettség
  • SCM rendszerek ismerete (SVN, Git)
  • Alapszintű angol nyelvtudás
  • Csapatszellem
  • Nyitottság új technológiák megismerésére

Előnyt jelent

  • Konténer tehcnológiák ismerete (Docker, rkt, lxc)
  • Continous Delivery szemlélet ismerete
  • Jenkins Continous Integration alkalmazás ismerete
  • Maven, Gradle ismerete
  • Objektumorientált programozási nyelv ismerete

Mit kínálunk

  • Motiváló, segítőkész csapattársakat
  • A legkorszerűbb eszközöket
  • Nemzetközi projektekben való részvételt
  • Karrierlehetőséget
  • Irodát extrákkal (pl.: kávégép, tisztított víz, házimozi, Xbox, csocsó, dart)
  • Szakmai kiteljesedést (képzéseket, publikációs lehetőséget)
  • Emberbarát hozzáállást
  • Könnyű megközelítést

Milyen az ideális jelölt

  • Agilis
  • A minőség megszállottja
  • Tudja, hogy a tanulás nem ért véget az iskolapadban
  • Szereti használni a fejét
  • Ügyfélbarát
  • Van képzelőereje
  • Speaks English

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: IP Systems Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: DevOps mérnök
  • Hirdető cég: IP Systems Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: A leendő munkatárs feladata az üzleti alkalmazásaink fejlesztéséhez, teszteléséhez, kiadáskezeléséhez és üzemeltetéséhez kapcsolódó folyamatok automatizálása és üzemeltetése, Continuous Delivery szemléletet követve. A DevOps mérnök beépül a Continuous Delivery csapatunkba majd egy termékfejlesztői csapat dedikált tagja lesz.
  • Elvárások: Linux szerverek felhasználói szintű átfogó ismerete Legalább egy script nyelv ismerete: Bash, Python Szoftverfejlesztési tapasztalat Automatizálás iránti elkötelezettség SCM rendszerek ismerete (SVN, Git) Alapszintű angol nyelvtudás Csapatszellem Nyitottság új technológiák megismerésére
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.20