Ha szeretnél izgalmas, nagyívű projekteken, kihívást jelentő feladatokat megoldani összetartó, lendületes csapatban, akkor ne habozz, jelentkezz nyitott pozíciónkra.

Legyél Te is a Fornax csapat tagja!

A Fornax ICT a hazai és nemzetközi IT piacon ismert és elismert, 30 éve működő Fornax cégcsoport tagja, amely 100 %-ban magyar tulajdonban lévő informatikai vállalat. Cégünk szoftverfejlesztői-, rendszerbevezetői-, és támogatói feladatokat vállal, amely megoldásával több hazai és nemzetközi díjat is kiérdemelt. A Fornax az elmúlt több mint negyed évszázad alatt nem csak sikeres fejlesztéseinek, kiemelten erős szakembergárdájának, de proaktív probléma - megoldási technikáinak is köszönheti, hogy mára már ismert név itthon és több környező országban.

Kezdetek óta hiszünk abban, hogy a tradíció és innováció együtt hozza az eredményeket. Számunkra a siker záloga a jól képzett szakmai csapat, az elhivatottság és a változásra/újításra való képesség.

Cég: Fornax ICT Informatikai Tanácsadó Kft.

DevOps mérnök

pozícióba keressük új kollégánkat csapatunk bővülése miatt.

Milyen feladatokra számíthatsz nálunk?

  • GitLab CI-on alapuló build rendszer üzemeltetése, fejlesztése
  • Alkalmazás release-k menedzselése, hozzá tudásmegosztási lehetőségek kialakítása, telepítési és kezelési kézikönyvek elkészítése és naprakészen tartása
  • Fejlesztési, üzemeltetési és tesztelési folyamatok automatizálása
  • Szoftverfejlesztő csapat támogatása a CI folyamatok kialakításában
  • Hibák elemzése és dokumentálása
  • A CI/CD infrastruktúra üzemeltetése

Miért érdemes hozzánk csatlakozni?

  • Stabil hátterű cégünk közel 30 éve van jelen a hazai és nemzetközi piacon, kollégáink közül sokan 10+ éve dolgoznak csapatunkban
  • Változatos, sokszor egyedi termékekkel és folyamatokkal találkozhatsz
  • Önálló munkavégzésre és csapatmunkára is lehetőséged lesz
  • A jó teljesítményt értékeljük és megbecsüljük
  • Céges eszközöket (laptop, telefon, egyéb eszközök) biztosítunk
  • Home office lehetőség megbeszélés szerint
  • Fiatalos, befogadó szakmai légkör, ahol az ötleteidet, javaslataidat szívesen fogadják
  • Díjazott családbarát vállalat vagyunk
  • Irodánk a belvárosban található, jól megközelíthető helyen (WestEnd környéke)
  • Támogatjuk az agglomerációból utazó munkatársak bejárását
  • Kedvezményes sportolási lehetőséggel (AYCM) és gyümölcsnappal támogatjuk az egészséges életmódot
  • Korlátlan kávéval, pingpong asztallal és relaxációs szobával várunk, ahol minden nap feltöltődhetsz

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • legalább 1-2 év DevOps vagy rendszertámogató pozícióban szerzett tapasztalatod van (előny: több éves releváns tapasztalat)
  • legalább középfokú szakmai végzettséggel rendelkezel gazdasági/műszaki/ IT területen
  • alaposan ismered a Linux alapú rendszereket és az üzemeltetéssel járó feladatokat
  • ismered a Linux shell és shell script parancsok alapjait
  • hálózati ismeretekkel és alapos Docker tapasztalattal rendelkezel
  • verziókezelők (Git, SVN) illetve Maven, Nexus, Sonar ismeretekkel rendelkezel
  • megérted az angol nyelven írt informatikai szakmai anyagokat
  • nem ismeretlen számodra az Agilis módszertan
  • nyitott vagy új folyamatok, modern technológiák és egyedi termékek megismerésére

Előny, ha:

  • ismered a DevOps eszközöket
  • Java/Python programozási tudásodat is tudnád kamatoztatni
  • Docker Swarm, Kubernetes ismereteid vannak

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XIII. kerület

Amennyiben az olvasottak alapján szívesen lennél csapatunk tagja várjuk jelentkezésedet a Jelentkezem gombra kattintva.

  • dolgozóink március közepe óta otthoni munkavégzéssel látják el feladataikat, ezekhez céges laptopot, telefont is tudunk biztosítani a belépéskor. Az aktuális helyzetben is volt új belépő kollégánk, nem volt probléma a munkakezdésével.
  • Videóinterjúzunk a jelentkezőkkel, igyekszünk részletes képet adni magunkról és kapni a jelentkezőkről a helyzet ellenére is. A beléptetés és az eszközök átadása minimális személyes kontakttal megoldható, a betanulást pedig online eszközökkel végezzük. Munkakezdésben rugalmasak vagyunk, a megegyezés után akár 1-2 héten belül munkába tud állni az új kolléga, de esetleges felmondási idővel is tudunk számolni.