FintechX Tehnologies Zrt (FintechX Technologies Zrt.)
  • A FintechX Technologies Zrt. 2019. decemberében jött létre a Wyze Fintech Startup stúdió három projektjének (Wyze, Aggreg8, FintechBlocks) összevonásával. A három projekt tevékenységén keresztül FintechX a nyílt bankolási megoldások teljes szolgáltatási spektrumában rendelkezik megoldásokkal:
    Wyze: White-label fintech alkalmazásfejlesztés
    Aggreg8: Pénzügyi adat aggregátor, CEE régió első regisztrált AISP szolgáltatója
    FintechBlocks: PSD2 API fejlesztés és banki innovációs platform megoldás

  • Csatlakozz hozzánk

    Devops mérnök

    pozícióba!

    Főbb feladatok, munkák:

      • CI/CD pipeline-ok tervezése és megvalósítása
      • Fejlesztői, automata tesztelői, üzemeltetési eszközök integrálása és menedzselése
      • A legújabb hardver és szoftver megoldások folyamatos kutatása, proof-of-concept-ek készítése
      • Részvétel az eszközök kiválasztásában és együttműködésük megtervezésében
      • A rendszerek architektúrájának kialakításában való részvétel, különös tekintettel a magas rendelkezésre állási és üzemeltethetőségi szempontokra
      • Együttműködés architektekkel, fejlesztőkkel, tesztelőkkel és üzleti elemzőkkel
      • Kapcsolattartás a megrendelő oldallal, az infrastruktúra kialakításért felelős rendszermérnökökkel, és az üzemeltetéssel

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Hasonló munkakörben szerzett legalább 3 éves szakmai tapasztalat
      • Linux rendszerüzemeltetési tapasztalat
      • Jártasság a cloud- és konténer technológiákban, infrastructure as code megoldásokban
      • Scriptelési nyelvekben szerzett tapasztalat
      • Build, teszt, szerver management automatizáció (pl. Jenkins, Ansible) ismerete
      • Agilis szoftverfejlesztési módszertanok ismerete
      • Angol nyelvű szövegértés DevOps dokumentációkban

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Éles rendszerüzemeltetési tapasztalat magas rendelkezésre állású rendszerrel
      • Hálózatüzemeltetési (load balancer, tűzfal) ismeretek

    Amit kínálunk:

      • fiatal, folyamatosan bővülő csapat
      • rendszeres csapatépítő rendezvények
      • csendes környezetben található, otthonos, állatbarát iroda
      • home office lehetőség
      • folyamatos szakmai támogatás, belső képzések, tudásmegosztás
      • munka alapú elszámolás

    Állás, munka területe(i):

    • IT programozás, Fejlesztés
    • Programozó, Fejlesztő
    • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
    • Hálózati és Rendszermérnök
    • Rendszerüzemeltető
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Alapfok/társalgási szint

    Munkavégzés helye:

    6726 Szeged

    Jelentkezni az alábbi "Jelentkezem" gombra kattintva tudsz!

    Kérlek, küldj egy bemutatkozó anyagot magadtól (vagy önéletrajzot), esetleg írd meg mi keltette fel az érdeklődésed.