Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Devops mérnök (ES-3474)

Munkavégzés helye:

Budapest

Főbb feladatok, munkák:

  • Új on-premise felhő kialakításában való aktív részvétel
  • Teljes körű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása
  • Logolás és monitorozás kialakításában való részvétel
  • Társterületekkel való kapcsolattartás
  • Technológiai újdonságok nyomon követése, bevezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • CI/CD folyamatok ismerete és azok automatizálásában való tapasztalat
  • A verziókezelés kiváló ismerete és használata (Git)
  • Script nyelvek használatában való tapasztalat (pl.: python, bash, perl)
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy
  • Csapatszellem
  • Proaktív gondolkodásmód

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Devops környezetben szerzett tapasztalat
  • Fejlesztői tapasztalat
  • Openshift vagy Cloud Foundry ismerete
  • CI/CD eszközök ismerete (pl.: Ansible, Jenkins, Docker, Maven)

Amit partnerünk kínál:

  • Szakmai fejlődési lehetőséget
  • Modern technológiák használatát
  • Versenyképes fizetést
  • Alkalmazotti státuszt
  • Megoldás-orientált légkört
  • Bővülő, dinamikusan fejlődő szervezet sikereiben való részvétel lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Projektmenedzsment

Fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gomb segítségével küldheted el.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Devops mérnök (ES-3474)
  • Hirdető cég: Exact Solutions Kft
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Új on-premise felhő kialakításában való aktív részvétel Teljes körű CI/CD környezet és build pipeline kialakítása és karbantartása Logolás és monitorozás kialakításában való részvétel Társterületekkel való kapcsolattartás Technológiai újdonságok nyomon követése, bevezetése
  • Elvárások: CI/CD folyamatok ismerete és azok automatizálásában való tapasztalat A verziókezelés kiváló ismerete és használata (Git) Script nyelvek használatában való tapasztalat (pl.: python, bash, perl) Kiváló kommunikációs és együttműködési készség Új technológiák iránti nyitottság, tanulási vágy Csapatszellem Proaktív gondolkodásmód
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-14
Állás, munka még: Exact Solutions Kft>