Az Adecco Group, a világ vezető HR-megoldásokkal foglalkozó cége keres

DevOps mérnök

munkatársat a banki szektorban tevékenykedő partnerének.

Amit a cég ajánl:

  • Professzionális munkakörnyezet.
  • Igényes és változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok.
  • Fiatalos, támogató csapat.
  • Jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet.
  • Stabil hátterű, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport.
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér.
  • Támogató, segítő munkahelyi légkör.

A munka:

  • Részvétel bankkártya rendszer projektben.
  • Szervezők és külsős fejlesztők támogatása.
  • A fejlesztés beillesztése a CI/CD folyamatába.
  • A fejlesztés folyamatos optimalizálása.
  • Szervezők támogatása SQL lekérdezések és riportok kialakításában.
  • SQL optimalizálás.
  • Automatizált tesztelés kialakítása.
  • Együttműködés a kapcsolódó rendszerek fejlesztőivel.
  • Ütem- és feladatterv szerinti kivitelezés betartása.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai diploma.
  • Alapszintű adatbázis ismeretek (MS SQL, Oracle)
  • Python-Groovy scriptekkel kapcsolatos fejlesztői tapasztalat.
  • Gyakorlat tesztelési eszközökkel (JUnit, TestNG, jMeter, SOAPUI)
  • Dev-Ops területen szerzett tapasztalat.
  • Gyakorlat CI eszközökkel (Git (Bitbucket), Jenkins, Sonarqube, JIRA, Nexus)
  • Gyors tanulási képesség.
  • Nyitottság.
  • Jó együttműködés.
  • Csapatmunkában való részvétel.
  • Önálló, pontos, felelősségteljes munkavégzés.
  • Minőségi munkavégzésre való törekvés.
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete.
  • Angol nyelv szakmai szintű ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Távmunka/otthoni munka

Munkavégzés helye:

Budapest

Ha érdekli az állás, kérjük, küldje el önéletrajzát informatikai szakértőnknek, Spiller László Adrián vezető tanácsadónak a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.