A Mediso Medical Imaging Systems Kft. humán diagnosztikában és pre-klinikai kutatásokban használt képalkotó rendszerek (SPECT, CT, PET, MRI) fejlesztésével foglalkozik.
A cég 100% magyar tulajdonban lévő, több mint 25 éves múltra visszatekintő vállalat. 200 Kolléga dolgozik együtt a budapesti telephelyen, ahol a Kutatás-Fejlesztésben dolgozó szoftverfejlesztők, gépészmérnökök, fizikusok, villamosmérnökök mellett a Gyártásban tevékenykedő szakemberek együttes csapatmunkájából jön létre minden egyes termék.
Ezek az orvosi képalkotó nagyberendezések a világ számos pontján bizonyítanak nap, mint nap, ahol Kutatók és Orvosok százai igyekeznek hatékonyabbá tenni a mindennapi gyógyítást, illetve megalkotni az orvostechnológiai kutatások jövőjét.

DevOps fejlesztő

Az új munkatárs feladatai lesznek:

  • 3-5 fős csapatban DevOps feladatok ellátása
  • szoftverfejlesztési folyamatok automatizálása (continuous integration, nightly build, tesztautomatizálás)
  • kódminőség javítása (monitoring, kód metrikák, statikus és dinamikus kód elemzők alkalmazása)
  • részvétel a fejlesztési folyamatok fejlesztésében
  • telepítőprogramok fejlesztése és karbantartása
  • szerviz támogatása (távszerviz megoldások fejlesztése)
  • gyártástámogató szoftver fejlesztése és karbantartása

A leendő Kollégára igaz:

  • felsőfokú végzettség műszaki, informatikai vagy matematikai területen
  • verziókövető rendszerek ismerete (Git, SVN)
  • Windows vagy Linux operációs rendszer mélyebb ismerete
  • valamilyen szkript nyelv ismerete
  • flexibilitás és adaptációs képesség új igények, követelmények kezeléséhez
  • technikai szintű angol nyelvtudás
  • alapos, megbízható, motivált

Előnyt jelent:

  • C++ programozási gyakorlat
  • InstallShield programozási gyakorlat
  • JIRA mélyebb ismerete
  • Visual Studio mélyebb ismerete
  • CMake ismerete
  • IT security ismeretek
  • hálózati ismeretek
  • virtualizációs tapasztalat (Hyper-V, VMware, Virtual Box, stb.)
  • az ágazatban elterjedt informatikai megoldások ismerete
  • a szoftverprojektek folyamatainak ismerete

Amit ajánlunk:

  • változatos, színvonalas szakmai feladatok
  • rugalmas munkaidő
  • lehetőség a szakmai fejlődésre és kiteljesedésre a világ élen járó orvosi képalkotó cégénél
  • képzésen való részvétel
  • új technológiák tanulása és nyomon követése
  • lendületesen fejlődő csapat
  • innovatív, egyéni ötleteket támogató környezet
  • versenyképes fizetés – átlátható karrierpálya

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1037 Laborc utca 3.