A Trendency bővülő csapatának tagjaként változatos projektekben veszünk részt: a hagyományos CMS, webshop, portál, okostelefon alkalmazások fejlesztése mellett startupok termékfejlesztéseiben és egyéb nemzetközi és hazai backend és frontend projektek szokták napjainkat kitölteni.

A szakmai fejlődést céges workshopokkal és Udemy előfizetéssel, a kollégák jó hangulatát pedig hóindó szendvicsezéssel, szülinapi tortázással, korlátlan kávé-és sörfogyasztással támogatjuk – emellett szeretünk biliárdozni, csocsózni, pókerezni, társasozni, tartunk lan partikat is.

Ha szeretnél minket megismerni, hogy meggyőződj arról, valóban itt a helyed, küld el hozzánk a jelentkezésed, egy beszélgetés keretében ismerd meg a lehetőséget és hozz egy döntést.

DevOps csapatunkat szeretnénk bővíteni.

DevOps Engineer

RÁD VÁRÓ FELADATOK:

  • Új alkalmazások fejlesztésnél, meglévők újraírásnál vagy support feladatoknál részt veszel az üzemeltetési architektúra megvalósításában és hosszútávú menedzsmentjében, karbantartásában.
  • Meglévő alkalmazásaink konténerizálásában, build és release folyamataik automatizálásában jelentős szerepet képviselsz
  • A fejlesztők számára segítséget nyújtasz a CI pipelnie-ok elakadása vagy éles rendszerek hibakeresése esetén
  • Szervezetünk nagyon gyors fejlődésen ment keresztül, ezért a DevOps értékek terjesztésével a stabilizálási transzformációban is segítesz nekünk
  • Szorosan együttműködsz a csapatvezetőddel, aki minden segítséget megad ahhoz, hogy sikeres lehess a pozíciódban

TE VAGY AZ IDEÁLIS JELÖLT SZÁMUNKRA, HA:

  • Minimum 3 éves, releváns területen szerzett tapasztalattal rendelkezzel, vagyis legalább medior szinten vagy
  • Részt vettél Proxmox vagy Vmware rendszerek üzemeltetésében, VM alapú rendszerek konténerizált infrastruktúrára mingrálásában,  infrastruktúra kialakításában
  • Kubernetes bevezetésében, üzemeltetésében rendelkezel tapasztalattal bármilyen disztribúcióval (kubeadm, Rancher, Tanzu, stb)
  • Nem ijeszt meg a nagy látogatottságú , nagy erőforrás igényű oldalak üzemeltetése, akár ad-hoc éjszakai supportja sem
  • Örömmel tölt el a folyamatok automatizálása, CICD rendszerek konfigurálása
  • Precizitás, új ismeretek gyors elsajátítása jellemez
  • Dolgoztál már több fős csapatban

ELŐNYÖDRE VÁLIK:

  • Nagy médiás és/vagy streaming tapasztalat
  • A „landscape” szóról nem egy tájkép, hanem a Cloud Native technológiák jutnak eszedbe
  • Képben vagy IT biztonsági elvekkel, hálózati alapismeretekkel
  • Struktúrált dokumentációkat készítesz
  • Infrastructure as Code a vezérelved, de a fizikai vasak is a barátaid

FIZETÉS MELLETTI JUTTATÁSAINK:

  • Szakmai tréningek, képzési tervek, céges workshoppok
  • Belvárosi lokáció, IX. kerületi irodánk könnyen megközelíthető
  • Projektcsapatok, családias hangulat
  • Kedvezményes fogászati kezelések több budapesti helyszínen
  • Konyha, kávé, tea, sörcsap
  • Hónapindító reggelizések, szülinapi tortázások, gyümölcsnapok
  • Rugalmas munkaidő, hibrid munkavégzés (heti 3-4 nap homeoffice) vagy távmunka
  • Bicikli tároló, zuhanyzási lehetőség
  • Kutyabarát munkahely
  • Forma1 szimulátor,darts, csocsó, biliárd, póker és lan party-k

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
TRENDENCY ONLINE Zrt.
Budapest