Recruit Kft.

Partnerünk egy elsősorban üzleti intelligenciával foglalkozó cég. Vezető szakértőik már több, mint 15 éve dolgoznak együtt. Az adattárházas és az adatbányász csapatuk azon dolgozik, hogy üzleti problémákra biztosítson hatékony megoldásokat főként a pénzügyi, telekommunikációs és az energia szektorban. Jelenleg egy banki projekthez keresnek ideális jelölteket  a fejlesztési és alkalmazás üzemeltetési folyamatok minél jobb automatizálására és a DevOps feladatok ellátására.

DevOps Engineer

Feladatok

-  CI/CD kialakítása, továbbfejlesztése

- Különböző rendszerszintű folyamatok automatizálása

- Automatizáló script-ek írása Bash/Groovy/Python használatával

- Monitoring eszközök konfigurációja

Elvárások

- Min. 2-3 éves nagyvállalati környezetben szerzett DevOps tapasztalat

- *nix tapasztalat (RedHat, CentOS preferált)

- Certificate-ek generálásáben, használatáben szerzett tapasztalat

- Jenkins, Maven/Gradle, Sonar, Nexus, Artifactory, Nginx, Apache Tomcat

- Docker tapasztalat

- LDAP / AD felhasználó szintű ismerete

- Kubernetes, OpenShift felhasználó szintű ismeret

- Script nyelvek ismerete (Pl.: Bash, Python, Groovy)

- Verziókezelő rendszer ismerete (SVN, Git)

- Monitoring eszközök ismerete (Nagios, Prometheus, Grafana)

- Műszaki vagy közgazdasági felsőfokú végzettség

- Erős informatikai angol nyelvtudás

- Pontosság, megbízhatóság, teherbírás

- Nyitottság új ismeretek elsajátítására

- Csapatjátékos személyiség

- Dokumentációs igény

Amit kínálunk:

- Stabil cég, hosszútávú munkalehetőség

- Érdekes, változatos, szakmai kihívásokkal teli feladatok

- Folyamatos fejlődés, aktív szakmai támogatás

- Összetartó csapat, családias hangulat

- Work-life balance támogatása

Előny

- Java, JBoss, Weblogic, JMeter, ELK, TFS / AzureOps tapasztalat

- Pénzügyi intézményben szerzett munkatapasztalat

- Agilis fejlesztési módszertan, Jira, Confluence eszközök ismerete

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest XI. kerület

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.