Az OTP Bank Nyrt. az alábbi pozícióra keres munkatársat:

DevOps Engineer

Főbb feladatok:

  • Automata telepítő és release előkészítő megoldások kialakítása
  • Különböző rendszerszintű folyamatok automatizálása
  • Kubernetes cluster-ek felépítése, konfigurálása, és karbantartása
  • Script-ek írása Python/Groovy/Java/Bash használatával
  • Alkalmazásinfrastruktúra elemzése, performancia tesztelések elvégzése

Elvárások:

  • Min. 1 éves releváns DevOps tapasztalat
  • erős informatikai angol nyelvtudás
  • *nix tapasztalat (RedHat, CentOS preferált)
  • Ansible, Docker, CI/CD Tools ismerete
  • Script nyelvek ismerete (Pl.: Python/Groovy/Bash)
  • Verziókezelő rendszer ismerete (Pl.: SVN/Git)
  • Monitoring eszközök ismerete (Pl.: Zabbix)

Előnyt jelentő ismeretek:

  • Openshift
  • Kubernetes
  • Java
  • Angular
  • Jenkins
  • Sonar
  • Maven
  • Nexus

Amit kínálunk:

  • Nagyvállalati agilis módszertan elsajátítása
  • Megújult, modern, munkavállalói igényekre fókuszáló munkakörnyezet
  • Home office lehetősége
  • Felkészítő oktatások (banki és informatikai)
  • Szakmai fejlődés lehetősége
  • Versenyképes juttatási rendszer
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület