Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

DevOps engineer (2-4 év tapasztalattal)

A Loxon banki risk management területen működő, nemzetközi piacon dinamikusan fejlődő, piacvezető szoftvercég. Értékei az együttműködés, az ügyfélorientált működés, a konstruktivitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményező készség. DevOps Engineerként folyamatos visszacsatolás mellett izgalmas területekre nyerhetsz betekintést, és megismerkedhetsz mind üzemeltetés, mind fejlesztés közeli folyamatokkal.

Feladataid a Loxonnál:

  • fejlesztési folyamatok támogatása, fejlesztői rendszerek kezelése és szerverek üzemeltetése;
  • build és deploy folyamatok kialakítása, automatizálás;
  • backup és restore stratégiák tervezése, megvalósítása;
  • Docker alapú környezetek kialakítása;
  • Docker image-ek tervezése, készítése, karbantartása a fejlesztői igényeknek megfelelően;
  • komplex rendszerek monitorozásának, loggolásának tervezése, kivitelezése;
  • együttműködés az üzemeltetési és fejlesztői csapatokkal.

Mit várunk Tőled?

  • informatikai területen szerzett végzettség;
  • 2-4 év releváns munkatapasztalat;
  • konstruktív, feladatmegoldó szemlélet;
  • rendszertervezési kompetencia;
  • alapvető fejlesztői jártasság;
  • build-folyamatok és toolok magabiztos használata;
  • CI/CD rendszerek ismerete;
  • monitoring, alerting és központosított loggoló rendszerek ismerete;
  • verziókövető rendszerek ismerete;
  • virtualizációval, konténerizációval kapcsolatos ismeretek;
  • rendszer-üzemeltetési ismeretek.

Mire számíthatsz tőlünk?

  • részvétel élvonalbeli üzemeltetési megoldások létrehozásában, nemzetközi környezetben;
  • rendszertervezési lehetőség;
  • kooperatív munka a fejlesztőkkel;
  • versenyképes jövedelem, folyamatos szakmai fejlődés és előmeneteli lehetőség;
  • konstruktív vállalati kultúra; fiatal, összetartó, szakmailag magas szinten képzett közösség;
  • rendszeres képzések, csapatprogramok;
  • professzionális, kellemes munkakörnyezet;
  • rekreációs lehetőségek (rendszeres irodai masszázs, széles körű sportolási lehetőség);
  • sokszínű, rugalmasan alakítható cafeteria juttatások.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud!

Loxon Solutions Zrt. . 1134 Budapest, Lőportár utca 20/b . www.loxon.eu

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: DevOps engineer
  • Hirdető cég: Loxon Solutions Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: fejlesztési folyamatok támogatása, fejlesztői rendszerek kezelése és szerverek üzemeltetése; build és deploy folyamatok kialakítása, automatizálás; backup és restore stratégiák tervezése, megvalósítása; Docker alapú környezetek kialakítása; Docker image-ek tervezése, készítése, karbantartása a fejlesztői igényeknek megfelelően; komplex rendszerek monitorozásának, loggolásának tervezése, kivitelezése; együttműködés az üzemeltetési és fejlesztői csapatokkal.
  • Elvárások: informatikai területen szerzett végzettség; 2-4 év releváns munkatapasztalat; konstruktív, feladatmegoldó szemlélet; rendszertervezési kompetencia; alapvető fejlesztői jártasság; build-folyamatok és toolok magabiztos használata; CI/CD rendszerek ismerete; monitoring, alerting és központosított loggoló rendszerek ismerete; verziókövető rendszerek ismerete; virtualizációval, konténerizációval kapcsolatos ismeretek; rendszer-üzemeltetési ismeretek.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-02-20
Állás, munka még: Loxon Solutions Zrt.>