Partnerünknek, egy spin-off cég, mely fő profilja a szoftverfejlesztés a legmodernebb technológiák használatával desktopra, mobilra, webre, felhőre, tabletre (Windowsra, iOS-re, Androidra): mobilfizetés, okosváros, egészségügyi alkalmazásfejlesztés, kiterjesztett valóság stb.

DevOps (Azure) mérnök [KAU-010523]

Feladatok:

  • Általános CI / CD keretrendszer és folyamatok tervezése és implementálása a fejlesztési területen,
  • a cég CI / CD rendszerének szakmai dokumentációjának elkészítése és folyamatos karbantartása,
  • a megtervezett folyamatok működésének folyamatos nyomonkövetése, hatékonyságuk visszamérése; valamint a folyamatos minőségi fejlődést szem előtt tartva igény szerint a folyamatok újratervezése,
  • a folyamatok hatékonyságának mérésére szolgáló teljesítménymutató (KPI) rendszer kidolgozása és implementálása,
  • a CI / CD folyamatok tekintetében szoros együttműködés az IT biztonság területén illetékes kollégákkal,
  • a belső szakmai, szakértői csapatokkal, valamint a külső ügyfelekkel történő együttműködés.

Elvárások:

  • Szakirányú IT BSc végzettség,
  • Docker tapasztalat,
  • Kubernetes ismeret,
  • minimum 1 év DevOps mérnöki tapasztalat (Azure),
  • elemzőkészség,
  • rendszerszemlélet,
  • kitűnő kommunikációs készség,
  • nyitottság, újító készség,
  • önfejlesztés (self-development),
  • társalgási szintű angol nyelv tudás, biztos szakmai angol nyelvismeret.

Előnyök:

  • Kubernetes gyakorlat előny,
  • CICD folyamatok tervezésében szerzett gyakorlat előny,
  • IT security ismeret előny.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.