Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Érdekel az IT szolgáltatási terület? Szeretnél az ügyfeleink, munkatársaink, IT felhasználók támogatásával foglalkozni? Lelkes vagy és hosszú távú terveid vannak? Csatlakozz hozzánk!

Desktop support munkatársat

    keresünk.

A feladatok, amelyek Rád várnak:

  • az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása
  • IT problémák megoldása telefonon keresztül vagy távmenedzsment eszközökkel
  • IT problémák helyszíni megoldása személyesen
  • kliens számítógépek telepítése, konfigurálása
  • események dokumentálása Servicedesk rendszerben, SLA idők menedzselése
  • rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon

Téged keresünk ha:

  • van minimum középfokú műszaki végzettséged
  • legalább 1 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel
  • jól beszélsz angolul
  • ismered a Microsoft desktop környezetet (Windows 7, Windows 8.1 Office termékek)
  • rendelkezel Active Directory ismerettel és hardver ismerettel
  • kitartó vagy és jól együtt tudsz működni a felhasználókkal

Szuper, ha rendelkezel még:

  • ITIL Foundation vizsgával és MOF üzemeltetési módszertani ismerettel

Amit cserébe mi kínálunk Neked:

  • folyamatos szakmai támogatást és képzési lehetőségeket
  • ingyenes nyelvtanfolyamokon való részvételt
  • fejlődési- és karrierlehetőséget
  • jó hangulatú, összetartó, dinamikus csapatban való munkavégzést

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Cegléd

Csapó Zsófia – Toborzási koordinátor
1037 Budapest, Montevideo u. 8.
06 1 / 270-7600

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: HUMANsoft Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Desktop support munkatársat
  • Rövid pozíció név: It support munkatárs
  • Hirdető cég: HUMANsoft Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Pest megye
  • Város: Cegléd
  • Feladatok: az ügyfelektől érkező IT hívások fogadása IT problémák megoldása telefonon keresztül vagy távmenedzsment eszközökkel IT problémák helyszíni megoldása személyesen kliens számítógépek telepítése, konfigurálása események dokumentálása Servicedesk rendszerben, SLA idők menedzselése rendszeres üzemeltetői feladatok elvégzése szerver és kliens oldalon
  • Elvárások: van minimum középfokú műszaki végzettséged legalább 1 év üzemeltetői tapasztalattal rendelkezel jól beszélsz angolul ismered a Microsoft desktop környezetet (Windows 7, Windows 8.1 Office termékek) rendelkezel Active Directory ismerettel és hardver ismerettel kitartó vagy és jól együtt tudsz működni a felhasználókkal
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.07.24