SYSMon Kft.

Desktop / PC / IT support

Társaságunk 2007-ben, magyar magánszemélyek által alapított informatikai vállalkozás. Cégünket azzal a szándékkal hoztuk létre, hogy kiváló minőségű, high-end technológiai szolgáltatásokat biztosítsunk ügyfeleink részére. Fő tevékenységünk a partnereink IT rendszereinek teljes körű üzemeltetése.

Főbb feladatok, munkák:

o IT desktop / PC support feladatok ellátása
o végfelhasználók IT problémáinak elhárítása elsősorban személyesen, vagy távoli eléréssel
o hardver, szoftver karbantartás
o IT eszközök beszerzése, beüzemelése, leltározása
o együttműködés a mérnökséggel
o ticketing rendszer karbantartása, vezetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

o minimum középfokú végzettséged van, lehetőleg szakirányú
o legalább 5 éves szakmai tapasztalattal rendelkezel a desktop/PC support területén (pályakezdőket jelenleg nem tudunk felvenni)
o ügyfélorientált, türelmes a hozzáállásod
o jól kommunikálsz (az önéletrajzod erről sokat elárul)
o megértetted, hogy ez nem IT mérnöki pozíció, és a fizetési igényed ennek megfelelő
o szeretsz egész nap pörögni, nem egyhelyben végezni a munkát
o önállóan tudsz dolgozni, döntéseket hozni, felettes napi irányítása nélkül
o hatékonyan tudsz a saját főnököd lenni
o tudod, mit jelent szolgáltatni, mit jelent megrendelői igényt professzionálisan kielégíteni
o ismerősek a következő kifejezések: AD, LAN, DC, DHCP, VPN, mentés, vírusirtás, Windows 10, Outlook

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

o VMware alapismeretek
o alapvető Windows szerver ismeretek
o alapfokú angol nyelvtudás
o azonnali munkakezdés lehetősége
o multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

o professzionális mérnöki csapat támogatása
o céges mobiltelefon, munkaeszközök
o fix jövedelem
o lehetőség a szakmai fejlődésre
o hosszú távú munkalehetőség, határozatlan idejű szerződés
o hétköznaponként 9-17 óráig tartó munkavégzés partnereink telephelyén (Budapesten)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

300.000 - 320.000 Ft

Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintással küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát!