Az Adecco, a világ vezető HR-szolgáltatója olaj- és gáziparban tevékenykedő multinacionális

partnercége számára keres munkatársat  az alábbi pozícióba:

Department Manager Card Sales

Feladatok:

  • Megtervezi, vezeti, koordinálja és ellenőrzi a szervezet értékesítési tevékenységét
  • Költségvetések készítése és kezelése, kiadások ellenőrzése és az erőforrások hatékony felhasználásának biztosítása
  • Üzleti terv kidolgozása ügyfélcsoportok alapján; kereskedelmi koncepció kialakítása
  • Speciális értékesítési programok tervezése és szervezése az értékesítési adatok és a piaci elemzések alapján
  • Legfontosabb riportok elkészítése, üzleti eredmények elemzése
  • Társosztályokkal gördülékeny együttműködés biztosítása
  • Az értékesítési kollégák munkájának irányítása és vezetése
  • Munkakörhöz kapcsolódó komplex adminisztráció

Elvárások:

  • 5-8 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Értékesítési csapat vezetésében szerzett több éves jártasság
  • Minimum 3 éves tapasztalat people management területén
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiemelkedő vezetői skillek
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Attraktív bércsomag: alapbér és éves teljesítményalapú bónusz
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztár
  • Sportolási támogatás
  • Rugalmasság és home office
  • Nemzetközi hátterű, elismert munkáltató
  • Hosszú távú, biztos lehetőség
  • Fejlődési és előre lépési lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület , illetve országosan

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedelmi munkatárs
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.