A KITE Zrt. Dél-dunántúli Régiójába

DEMO-technikus

kollégát keres.

Intelligens, a mezőgazdaságban alkalmazott gépekkel is foglalkozunk, és az a dolgunk, hogy szakmai tudásunkkal biztosítsuk ügyfeleinknek a leghatékonyabb mezőgazdasági termelést.

Úgy fejlődünk és fejlesztünk, hogy sosem hagyjuk abba a tanulást. Ezt bizonyítja cégünk több mint négy évtizedes múltja, így váltunk Magyarország piacvezető mezőgazdasági cégévé, tevékenységünkkel lefedve az agrárium teljes vertikumát.

Feladatok:

  • Te vagy az, aki „érti" a gépet: a kinyert adatokból beállítod és bemutatod az ideális üzemeltetést, személyre szabva.
  • Ismered és a digitális adatok feldolgozásával meg tudod ismertetni a partnerekkel, hogy munka közben a gép által gyűjtött adatokat hogyan tudják a leghatékonyabban felhasználni.
  • Az ügyfeleid a partnereid – támogató kapcsolattartó vagy számukra. A személyes kapcsolattartás közben te mutatod be azt a magas szintű technikát, amely a partnerek igényeit leginkább szolgálja.
  • A te feladatod bemutatni azokat a kiegészítő opciókat, amelyekkel a gépek tudása fokozható.
  • Tudástárat duzzasztunk –a szaktudásunk a legnagyobb kincsünk, ezért a gyakorlatban szerzett tapasztalatok megosztása fontos feladatod a cégen belüli továbbképzéseken.
  • Fontos csapattag vagy – eredményes munkáddal támogatod az értékesítést és az after-sales tevékenységet is.

Mindenképpen jelentkezz hozzánk, ha:

  • felvillanyoz, hogy a legmodernebb technikai eszközöket mutathatod be, és új dolgokat is elsajátíthatsz, fejlesztheted a tudásodat.
  • élvezed a változatosságot: mert számos különböző területről fogsz ismereteket szerezni.
  • értesz az ügyfelek nyelvén: a cél, hogy akinek épp segítesz, a lehető legjobban megismerje azt a technikát, amelyet később használni szeretne.
  • szeretsz önállóan dolgozni és felelősségteljesen magad szervezni a napod.

A munka sikeres elvégzéséhez szükséged lesz:

  • lelkesedésre a mezőgazdaság és a technológia iránt
  • folyamatos tudásvágyra, mert mindent is megtanítunk, hogy a legjobb szakember lehess
  • mezőgazdasági gépek üzemeltetésében szerzett tapasztalatra
  • középfokú műszaki vagy mezőgazdasági végzettségre
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretekre
  • „B" kategóriás és mezőgazdasági gépkezelői jogosítványra, gyakorlatra
  • utazási kedvre, mert ez nem „egy helyben ülős munka"

Amit nyújtunk:

  • a legmodernebb mezőgazdasági gépeket fogod megismerni az egész piacon (traktor-kombájn-rakodógép-munkagép)
  • versenyképes havi alapjövedelmet kapsz, plusz teljesítménytől függő extra jövedelmet is
  • béren kívüli juttatásokat adunk (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás)
  • a folyamatos fejlődéshez nem csak céges autót, telefont, laptopot, hanem állandó továbbképzéseket is biztosítunk
  • a kollégáid mind tapasztalt szakemberek – teljes körű betanítást kapsz
  • ez egy szűk kör – a szakma elitjének leszel a tagja
  • stabil, piacvezető cég vagyunk, biztosítjuk munkavállalóink szakmai és személyes fejlődését

Előnyt jelent:

  • Sárbogárd környéki lakhely
  • angol nyelvismeret

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Mezőgazdaság, Élelmiszeripar

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

Sárbogárd

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.