Delphi fejlesztő (C#-os tapasztalattal) (B94DF)

    Partnerük több mint tíz éve fejleszt és szállít komplex adminisztrációs megoldásokat, elsősorban a magyar piac szereplői számára. Az általuk fejlesztett szoftver felsőoktatási intézmények tanulmányi és pénzügyi adminisztrációját, oktatási, oktatás-szervezési feladatainak regisztrálását és információs rendszerét látja el.

Feladatok:

  • a már meglevő Delphi-s kliensprogramok továbbfejlesztése Delphi XE10-ben
  • felhasználóbarát, szolgáltatásorientált kliens felületek fejlesztése
  • üzleti logika fejlesztése Visual Studio 2017-ben

Elvárások:

  • C# nyelv, Delphi XE verziók magabiztos ismerete
  • legalább 3 év programozói gyakorlat
  • jó problémamegoldó képesség
  • rendszerszemlélet
  • precizitásra törekvés
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • releváns Microsoft vizsgák, minősítések
  • Oracle, MSSQL ismeretek
  • rendszertervezői ismeretek
  • felsőfokú végzettség
  • automatikus és unit teszt tesztelési tapasztalatok

Amit a cég kínál:

  • jó csapat, támogató légkör
  • kihívásokkal teli feladatok
  • stabil/hosszú távú munkalehetőség
  • rugalmas feladatkezelés

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. Kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.