ADERTIS Kft.
  • Cégünk Budapesten a 13. kerületben található. Call center és ügyfélszolgálati rendszert fejlesztünk, illetve távközlési (VoIP) szolgáltatást nyújtunk. Célunk, hogy egyszerű, letisztult megoldásokkal támogassuk ügyfeleinket, tehát az ideális jelölt rendelkezik az egyszerűségre való törekvés képességével.

  • Delphi fejlesztő

    Főbb feladatok, munkák:

      Új funkcionalitások megtervezése, implementálása (Delphi XE10, DevExpress, MySql)

      Szoftverkódok dokumentálása, tesztelése

      Részvétel az üzleti és üzemeltetési igények tervezésben, megvalósításában

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Delphi fejlesztői tapasztalat (5+)

      MySql, JSON, HTML ismeret

      Angol nyelvtudás

      Hálózati alapismeretek

      Kreatív, igényes és precíz munkavégzés

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        Felsőfokú szakirányú végzettség

        Call center rendszerek, Asterisk

      Amit kínálunk:

        versenyképes fizetés, stabil háttér

        ebédidő része a munkaidőnek, nincs túlóra

        nem nagyvállalati környezet (10-15 fő)

      Állás, munka területe(i):

      • IT programozás, Fejlesztés
      • Programozó, Fejlesztő
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • 5-10 év szakmai tapasztalat

      Szükséges nyelvtudás:

      • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

      Munkavégzés helye:

      1133 Budapest, Gogol utca 13.

      Jelentkezési határidő:

      2019. 03. 30.

      Magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajz