Készen állsz a sikerre?

Délelőtti műszakos raktári dolgozó (részmunkaidőben)

Állandó 6, 5 vagy 4 órás műszakban, BIATORBÁGYON

Az ALDI Magyarország a piacon meghatározó szerepet betöltő, nemzetközi kereskedelmi vállalat. A diszkont elv következetes megvalósítása mellett köteleztük el magunkat, amely egyet jelent azzal, hogy a lényegre koncentrálunk: tartósan magas minőséget kínálunk folyamatosan alacsony áron.

Az új munkatárs feladatai

  • rekeszek/kartonok raklapra történő összekészítése bolti megrendelések alapján

Az ideális jelölt

  • megbízható
  • pontos, precíz
  • hosszú távra tervez
  • jó munkakörnyezetre vágyik
  • tömegközlekedés nélkül is meg tudja oldani a munkába járást

Amit kínálunk:

  • 6 órás műszakban havi bruttó 242.100 Ft kezdő fizetés*

munkaidő:
08:00-14:30 között, hétfőtől szombatig a beosztás szerinti 5 napon történő munkavégzéssel

  • 5 órás műszakban havi bruttó 201.750 Ft kezdő fizetés

munkaidő:
08:00-13:00 között, hétfőtől szombatig a beosztás szerinti 5 napon történő munkavégzéssel vagy
09:00-14:00 között, hétfőtől szombatig a beosztás szerinti 5 napon történő munkavégzéssel

  • 4 órás műszakban havi bruttó 161.400 Ft kezdő fizetés

munkaidő:
09:00-13:00 között, hétfőtől szombatig a beosztás szerinti 5 napon történő munkavégzéssel vagy
10:00-14:00 között, hétfőtől szombatig a beosztás szerinti 5 napon történő munkavégzéssel

  • munkába járás költségének támogatása
  • ingyenes targoncavezetői jogosítvány (OKJ)
  • egyéb ingyenes juttatások
  • összetartó, stabil csapat, jó hangulat, megértő vezetőség

*2 év ALDI Magyarországnál töltött munkaviszony után a havi bruttó fizetés: 272.175 Ft (napi 6 órás műszakban).

Jelenleg a 8 órás pozícióban legalább 10 éve az ALDI Magyarországnál dolgozó munkatársaink havi bruttó bére 406.500 Ft.

A munka megkezdése

azonnal

VÁRUNK AZ ALDI LOGISZTIKAI CSAPATÁBA! KÜLDD EL FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZOD MOST!

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkavégzés helye:

2051 Biatorbágy, Mészárosok útja 4.

Kérjük, használd az online jelentkezési felületet és küldd el fényképes önéletrajzod!