A TNT a csomagküldés területén nyújt megbízható szolgáltatásokat, mely modern logisztikai elosztó központába várja új diák munkatársak jelentkezését, akár azonnali munkakezdéssel, hosszú távra.

Délelőtti csomagrendező

Főbb feladatok, munkák:

    - Csomagok felcímkézése, pakolása

    - Scanner használat

    - Szortírozási folyamatokban való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Nappali tagozatos hallgatói jogviszony (aktív vagy passzív)

Amit kínálunk:

    - Bruttó 1750 Ft/óra diákbér

    - Hetente készülő új beosztás órarendedhez igazítva

    - Jó hangulatú, fiatal csapat

    - Hosszú távú munkalehetőség

    - Sziget Fesztivál 2020 napijegy is a tiéd lehet

    A munkavégzés helye az összes közegészségügyi előírásnak megfelel, a dolgozók/diákok minden műszak elején megfelelő védőfelszerelést kapnak.

    Munkaidő - Hétfőtől péntekig, heti min. 2, de akár 5 alkalmat is vállalhatsz

    - Reggeli munkavégzés: 6:45-11:15 között végezhető diákmunka

    Munkavégzés helye A Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren dolgozhatsz, ahova a Nyugatiból vonattal kb. 20 perc alatt eljuthatsz. Ha a Nyugati nem esik útba, akkor Zugló és Kőbánya-Kispest állomásokon szintén felszállhatsz a reptérre tartó vonatra. A budapesti BKK bérleted érvényes erre a távolságra!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest XVIII.

A jelentkezés gombra kattintva tudsz önéletrajzot feltöltve jelentkezni. Ha kérdésed van, bátran írd le azt is.