TZKY DESIGN KFT (TZKY DESIGN KFT.)

A TZKY Design szakképzett csapata 1995-ös alapítása óta foglalkozik professzionális szinten pénzintézetek és bankok arculati elemeinek kivitelezésével. A bankszektoron kívül jelentős referenciáink vannak egyéb sign területeken is, akár az építőiparban, belsőépítészetben, reklám- és arculati termékek gyártása terén vagy a kisszériás modellek, illetve egyedi műanyag és plexi termékek megmunkálásában. A TZKY Design jelenleg is a hazai piaci szegmens meghatározó tagja a sign- és egyedi termékgyártó szakmának.

Dekorációs munkatárs

Főbb feladatok, munkák:

    • reklámberendezések szerelése
    • dekorációs munkák ellátása
    • munkavégzés a cég műhelyében és kültéri helyszíneken történik

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
    • hatékonyság, megbízhatóság, rugalmasság
    • igényes, precíz munkavégzés
    • csapatmunkában való együttműködés
    • jó problémamegoldó és kommunikációs képesség
    • önálló munkavégzés
    • pályakezdő, pár év gyakorlattal rendelkező

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • betanítás az elvárt feladatokra
    • hosszú távú munkalehetőség
    • vidám, családias munkahelyi légkör vár rád
    • segítőkész, összetartó csapat
    • vidékre utazás céges autóval
    • ott tartózkodás esetén a szállás biztosított

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Kirakatrendező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1204 Budapest, Dessewffy utca 4a.

A "Jelentkezem" gombra kattintva csatold fényképes önéletrajzod!