EX-ID Zrt.
  • Az EX-ID Zrt. dedikált telefonos ügyfélmenedzseri pozícióba keres nyíregyházi irodájába lelkes jövőbeni kollégákat. Cégünk megbízásos alapon végez villamosenergia-értékesítést piacvezető partnere részére. Ahogy a telefonszolgáltatóját, úgy villamos energia kereskedőjét is megválaszthatja a felhasználó – mi ebben nyújtunk kiváló lehetőséget a kis- és közép vállalatok részére.

    • Dedikált telefonos ügyfélmanager

      Főbb feladatok, munkák:

        • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás telefonon és e-mailben
        • Új ügyfelek szerzése a KKV szektorban
        • Telefonon történő villamosenergia értékesítés
        • Szerződéskötések lebonyolítása, adminisztratív feladatok ellátása

      Az álláshoz tartozó elvárások:

        • Középfokú iskolai végzettség
        • Alapszintű számítógépes ismeretek (MS Office - Outlook, Excel, Word)
        • Megbízhatóság, precizitás, önálló munkavégzés
        • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség szóban és írásban
        • Ügyfélközpontú szemlélet

      Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

        Telefonos vagy értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat.

      Amit kínálunk:

        • A belépést követően képzéseink által biztosítjuk a naprakész szakmai tudást, ezért pályakezdők jelentkezését is várjuk
        • Hosszútávú munkalehetőséget és megbízható munkáltatói hátteret biztosítunk
        • Egy sikerorientált csapat tagja leszel, ahol munkatársaid kiemelkedő szaktudással rendelkeznek, és mindig számíthatsz a támogatásunkra
        • A mindennapi munka újabb és újabb kihívásokat tartogat, valamint változatos feladatok elvégzésében veszel részt
        • Az átlagon felüli alapbéren kívül az elvégzett munka és sikeresség arányában sikerdíjban is részesülsz

      Állás, munka területe(i):

      • Értékesítés, Kereskedelem
      • Értékesítési munkatárs
      • Telefonos értékesítő
      • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
      • Ügyfélszolgálat, Ügyfélkapcsolat vezető
      • Teljes munkaidő

      Szükséges tapasztalat:

      • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

      Szükséges nyelvtudás:

      • Nem igényel nyelvtudást

      Munkavégzés helye:

      4400 Nyíregyháza, Hunyadi utca 42.

      A "Jelentkezem" gombra kattintva kérjük, csatolja nettó fizetési igényét tartalmazó magyar nyelvű önéletrajzát.