DEBUG TECHNIKUS

Biatorbágy

FELADATOK

  • Gyártás során kieső termékek hibáinak analizálása, verifikálása
  • Áramkörök tesztelése
  • Hibajavítási riportok kezelése, készítése
  • Mérések elvégzése
  • Forrasztási javaslatok, módosítások végrehajtása
  • Mérnöki munka támogatása

ELVÁRÁSOK

  • Középfokú elektroműszerész / - technikus végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 1-3 éves releváns tapasztalat (autóipari tapasztalat előny)
  • Digitális kommunikációs ismeret (wifi, bluetooth)
  • Digitális rádiózási formátumok ismerete előny
  • Számítógép-kezelői ismeretek
  • Analóg és digitális méréstechnikai ismeretek
  • Pontos precíz munkavégzés
  • 2 műszakos munkarend

AMIT KÍNÁLUNK

  • Hosszú távú karrierlehetőség a világ első számú minőségügyi szolgáltató csoportjánál
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Munkavégzés helye: Biatorbágy
  • Munkába állás kezdete: azonnal

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus

A TRIGO 1997-es alapítása óta nyújt professzionális minőségügyi megoldásokat elsősorban a járműgyártó ipar és a gyártási szektor vezető szereplői számára.

A nemzetközi nagyvállalat 10000+ szakemberével 4 kontinens több mint 20 országában nyújt széles körű minőségellenőrzési és minőségmenedzsment szolgáltatásokat a beszállítói lánc valamennyi tagja számára. Hiszünk abban, hogy céljainkhoz és a fenntartható sikerhez a tehetségen és teljesítményen keresztül vezet az út.

Ha szeretnél dinamikusan fejlődő csapatunk tagja lenni, csatlakozz a TRIGO-hoz!

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérünk, hogy fizetési igényed megjelölésével küldd el önéletrajzod a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával!