A DHL vezető szerepet tölt be a nemzetközi expressz, szállítmányozási és logisztikai piacon. Cégünk nemzetközi szinten és Magyarországon egyaránt folyamatosan fejlődik és növekszik. Ezért most csapatunkba

Debrief Agent és Raktáros

pozícióba keresünk kollégát.

Feladatok:

  • A futárok napi munkájának minőségi ellenőrzése, az általuk visszahozott küldemények, dokumentumok és a scannerekben található információk alapján.
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • Biztosítani a hatékony, előzékeny, informatív és minőségorientált szolgáltatást az ügyfelek részére,a vállalati elvekkel és folyamatokkal összhangban.
  • A DHL nemzetközi és belföldi küldeményeinek rakodása, feldolgozása, szortírozása, ellenőrzése
  • Áruküldemények, vámkezelendő küldemények kísérő papírjainak ellenőrzése
  • Küldemények címkézése

Havi fizetéspotenciál:

    bruttó 341 450 HUF

      *Alapfizetés (havi összeg)
      *Negyedéves bónusz (havi összegre lebontva)
      *Étkezési támogatás (havi összeg)
      *Cafeteria (havi összeg)
      *Profit share bónusz (havi összegre lebontva)

Egyéb juttatások:

  • Angol tanulási lehetőség
  • Élet és balesetbiztosítás
  • Éves fizetésemelés
  • Meghatározott edzőtermek használata

Elvárások:

  • érettségi vizsga
  • előnyt jelent: targonca jogosítvány, angol nyelvtudás
  • pontosság, precizitás, stressztűrés
  • csapatszellem, rugalmasság,
  • nagy munkabírás, terhelhetőség
  • kommunikációs és problémamegoldó készség
  • alap szintű számítástechnikai ismeretek (Mircosoft Word, Excel, Outlook)

Miért csatlakozz hozzánk?

  • Biztos, hosszútávú munkalehetőség
  • Karrierépítés: folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőségek
  • Piacvezető nemzetközi cég által nyújtott stabil háttér
  • Belső képzések

    Kezdési időpont: Azonnal
    Munkavégzés helye: 1185 Budapest, BUD Nemzetközi repülőtér 302. épület
    Munkaidő: Heti 40 óra, hétfőtől péntekig 16:00 – 00:30

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1185 Bud Nemzetközi Repülőtér

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.