Database Developer

Mi lenne a Te feladatod?

  • BI alkalmazások fejlesztése (Dashboard, Online reporting, Cockpits megoldások, handout reportok), tesztelése
  • BI alkalmazás  megoldások specifikációjának készítése
  • Adatbázis és user interface (UI) alkalmazásokhoz kapcsolódó szoftverfejlesztések, az elkészült szoftverek támogatása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Felsőfokú informatikai végzettség
  • Adatbázis fejlesztő eszközök használatában való jártasság, vagy - kezdő jelentkező esetén – érdeklődés ezek iránt
  • SQL alapú adatbázis fejlesztői tapasztalat, vagy - kezdő jelentkező esetén – affinitás ilyen tevékenységhez
  • BI eszközök (Power BI, Tableau, stb.)  használatában való jártasság előnyt jelent
  • Megoldás alapú rendszerszemlélet
  • Nyitottság új technológiák elsajátítására
  • Motiváció csapatban végzett munkához
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Munkavégzés helye:

Szeged

Jelentkezésedet akkor tudod véglegesíteni,
ha regisztrálsz az ITSH oldalán.