Magyarország legambiciózusabb pénzforgalmi szolgáltatójaként már eddig is jelentős eredményeket értünk el. Hiszünk az innovációban, igazi XXI. századi bankot szeretnénk megvalósítani.

Stabil hátterű, rugalmas pénzforgalmi intézményünk Háttérműveleti szervezetébe keresünk munkatársat, azonnali belépéssel az alábbi pozícióba:

Database admin

Az alábbi feladatok ellátásában számítunk Rád:

  • Adatbázisok karbantartása, adminisztrálása, optimalizálása.
  • Nagy rendelkezésre állású rendszerek kialakítása, fejlesztése, hibakeresés, elhárítás.
  • Hozzáférésvédelem tervezése, megvalósítása.
  • Mentési, helyreállítási eljárások megvalósítása.
  • Részvétel adattárház kialakításban, fejlesztésben, fenntartásban.
  • Támogatás lekérdezések, reportok készítéséhez és teszteléshez.

Az alábbi technológiák ismeretére lesz szükséged:

  • Minimum 2-3 év MSSQL programozási tapasztalat (adatbázis alapú rendszerek tervezésében és/vagy kódolásában)
  • Oracle környezet ismerete
  • PostgreSQL és Pervasive SQL ismeret

Nagy előnnyel indulsz a pályázók között, ha:

  • Adattárház fejlesztésében szerzett tapasztalattal rendelkezel

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Alapfok/társalgási szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.