A Waberer's International Nyrt., Európa vezető nemzetközi komplett kamionrakomány szállítmányozója a saját flottával szolgáltatást nyújtó cégek szegmensében, és Magyarországon piacvezető a belföldi áruszállítás és komplex logisztikai szolgáltatások terén, az alábbi pozícióra keres munkatársat:

DATA SCIENTIST

Feladatok

  • Adatbázisok felépítése és elemzésre előkészítése megadott határidőre;
  • Árképzései modulok háttér adatbázisainak rendszeres frissítése;
  • Speciális riportolási feladatok ellátása;
  • Planning és Kontrolling együttműködésben tervezési feladatok elvégzése;
  • Részvétel értékelési, elemzési módszerek kidolgozásában.

Elvárások

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség;
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete;
  • Erős MS Office ismeretek;
  • Objektív gondolkodásmód, precíz és pontos munkavégzés;
  • Analitikus, logikus gondolkodás, erős elemzési képesség.

Előnyt jelent

  • Kontroller munkakörben szerzett tapasztalat;
  • Egyéb idegen nyelv ismerete.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest