Az ENLOYD kifejezetten szakértők és vezetők kiválasztására szakosodott fejvadász- és személyzeti tanácsadó cég. Magas színvonalú munkaerő-kiválasztási és HR-tanácsadási szolgáltatásaival a bizalmi partnerkapcsolatok kiépítését célozza meg mind megbízóival, mind jelöltjeivel egyaránt. A gazdaság minden területére specializált tanácsadóink a legnagyobb nemzetközi vállalatoknak, valamint meghatározó hazai cégeknek nyújtanak szakértőés vezetőkiválasztási szolgáltatásokat.

Data Manager

Pénzügyi területen tevékenykedő multinacionális partnerünk 4 fős, támogató csapatába keresünk új kollégát Data Manager pozícióba.

A kiválasztási folyamat online történik.

Feladatok:

  • Data Engineer és Data Analyst kollégák munkájának támogatása;
  • Társosztályokkal való rendszeres kapcsolattartás és kommunikáció, a tőlük érkező kérések szerinti adatriportok készítése és vizualizálása;
  • A riportokhoz szükséges adatok előkészítése;
  • Adattisztítási feladatok és az adattárház minőségének fenntartása.

Elvárások:

  • Statisztikai, pénzügyi, elemzői vagy informatikai szakon szerzett Bsc vagy Msc diploma;
  • 1-3 év szakmai tapasztalat;
  • SQL magabiztos alkalmazása a mindennapi munka során;
  • kommunikációképes angol nyelvtudás, amire mind az írásbeli, mind a szóbeli kommunikáció során szükség lesz;
  • előnyt jelenthet adatvizualizációs eszköz, illetve Python vagy R programozási nyelv használatában szerzett tapasztalat.

Amit az Ügyfelünk kínál:

  • Hosszútávú lehetőség és karrierút egy nemzetközi hátterű, piacvezető vállalatnál;
  • Folyamatos továbbképzések és tanulási lehetőségek külső és belső képzési programban;
  • Kiemelkedő irodai környezetet, fejlett infrastruktúra;
  • Emberközpontú, támogató munkahelyi légkör, kollégák és vezetők;
  • Versenyképes juttatási csomag: alapbér, bónusz és széleskörű béren kívüli juttatások.

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk;
  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket;
  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.