Experis

Adatgazdálkodási stratégia és adatközponti infrastruktúra kiépítésével foglalkozó partnerünk számára keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Data Governance szakértő

Feladatok:

A kiválasztott jelölt nagyvállalati környezetben részt vesz adatintegrációs és adatmenedzsment megoldások tervezésében, implementálásában, illetve bevezetésében és konfigurálásában.

Elvárások:

  • Data Governance és/vagy BI területen szerzett tapasztalat
    • adatmenedzsment és/vagy Data Governance folyamatokkal kapcsolatos tapasztalat vállalati szinten és/vagy adattárházi környezetben
    • adatmenedzsment eszközök ismerete, pl.
      • metaadat-kezelő eszköz ismerete
      • adatminőség menedzsment ismerete
      • törzsadatkezelő (MDM) rendszerek ismerete
      • ETL tervező eszköz ismerete
    • Adatmodellező eszközök ismerete
  • Operációs rendszer ismeretek: Windows, Linux
  • Előny továbbá:
    • adatmenedzsment területen szerzett szakértői vizsga/minősítés
    • BI, adatvizualizációs ismeretek
    • Strukturált adatbázis fejlesztési és/vagy üzemeltetési ismeretek
    • Big Data, Machine Learning és Artificial Intelligence ismeretek
  • Motiváció új megoldások és termékek megismerésére technikai szinten

Elvárások:

  • Szakmai tapasztalat – legalább 5 év senior szakértőnél, legalább 1 év junior szakértőnél
  • Tanácsadói attitűd
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:

  • Kiváló irodai környezet, barátságos légkör
  • Home office lehetősége
  • Továbbfejlődési tervek aktív támogatása
  • Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest