Data Analyst

Állás részletei

  • Cég neve

    OTP Bank Nyrt.

  • Munkavégzés helye

    1131 Budapest, Madarász Viktor utca 12.

  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • ORACLE MS OFFICE BI SQL
  • Módszertan és szoftverek

    • Power bi
  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 3-5 év tapasztalat
    • Főiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

A Követeléskezelési Monitoring és Riporting terület bővülő csapatába keressük új kollégánkat, aki az OTP Csoport és leányvállalatainak belföldi és nemzetközi behajtási tevékenységéről, hitelportfoliójáról készít kimutatásokat, riportokat

munkatársként.

Feladatok:

  • Adatbázis lekérdezések önálló készítése (Oracle, MS Office)
  • Power BI riportok/dashboard-ok kidolgozása (Power Pivot, DAX)
  • Meglévő riporting rendszer és BI környezet újra definiálásában való részvétel
  • Követeléskezelési tevékenységhez és portfólió kezeléshez kapcsolódó rendszeres és eseti riportok készítése
  • Jelenleg és jövőben futó projektekhez kapcsolódó feladatokban aktív részvétel (pl. behajtási adatpiac fejlesztés)

Elvárások:

  • Releváns felsőfokú végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Irodai programok, adatvizualizációs alkalmazások ismerete (Office, Power BI)
  • Adatbázis kezelő programok magas szintű ismerete (Oracle SQL, T-SQL)

Előnyt jelent:

  • Bankszektorban vagy pénzügyi szolgáltatónál szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, piacvezető, nemzetközileg elismert vállalatcsoport
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok Közép-Kelet Európa egyetlen olyan vezető bankcsoportjánál, ahol a stratégiai döntések Budapesten születnek
  • Versenyképes bérezés és juttatási csomag
  • Folyamatosan fejlődő és innovatív munkakör
  • Hibrid munkavégzés

Munkavégzés helye:

1131 Budapest Madarász Viktor utca 12.

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Pénzügy, Könyvelés
  • Üzleti elemző
  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor