Data Analyst - Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. motorfejlesztés központja 2001-ben került átadásra, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológia, infrastruktúra is nagyban hozzájárul a fejlesztési munkához: kollégáink különféle járatópadokon és kabinokban,
speciális kamerák, szenzorok és mérőeszközök segítségével optimalizálják belsőégésű és elektromos motorjaink működését, miközben az alkatrészek vizsgálatánál a szimuláció is jelentős szerepet kap.

A győri járműhajtás fejlesztés szimulációs csapata a végeselemes szimulációk mellett egyaránt végez numerikus áramlástani analízist és a többtestű rendszerek vizsgálatát is. Csapatunk a dinamikusan fejlődő BigData és alkalmazáscélú adatelemzés metódusainak fejlesztésére és támogatására keres szimulációs mérnököt.
Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

  • Szoros együttműködés a műszaki fejlesztés különböző győri és ingolstadti részlegeivel a fékpadi- és járműves mérések, jelek, adatkinyerés és - feldolgozás, szenzortopológiák, on-board diagnosztika területén
  • Mérési adatok feldolgozása BigData-módszerekkel
  • Folyamatos egyeztetés a megbízókkal új analízisek kidolgozásában
  • Projektek koordinálása Data Analytics területen (projekt kiírástól a megbízás ledolgozásáig)
  • Projekt befejezését követő terület támogatása
  • Új predikciós modellek készítése magas szintű programnyelvek segítségével (elsősorban Python)
  • Munkafolyamatok optimalizálása adatelemzés segítségével
  • Data analytics terület folyamatainak és használatban lévő rendszereinek továbbfejlesztése

Ön az ideális jelölt, ha

  • Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik, IT-végzettség előnyt jelent
  • Megbízható tudással rendelkezik Apache Spark alkalmazásában
  • Legalább középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik
  • Méréstechnikai, elektrotechnikai ismeretek, valamint gépjárművek kommunikációs buszainak ismerete előnyt jelentenek
  • PySpark, SQL, Pandas, Plotly ismertek további előnyt jelentenek
  • Tapasztalat felhőalapú alkalmazásokban (Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure) előnyt jelent
  • Analitikus, komplex, felelősségteljes gondolkodásmód jellemzi, képes önálló projektmunkára saját ötletek alapján

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Amit kínálunk:

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.
A munkavégzés helye: Győr
Referenciakód: GYDP20671

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Rőczei Renáta válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9013.