Schneider Kft.
  • A Schneider Gépgyártó és Kereskedelmi Kft. 1991. óta sikeresen működő gépgyártással foglalkozó cég. Fő profilunk a darugyártás.
  • Munkatársat keresünk

    Daruszerelő

    pozícióba.

    Főbb feladatok, munkák:

      • Meglévő daruberendezések javítása, karbantartása, vizsgálata
      • Új daruberendezések telepítése
      • Telephelyi villamos hálózat, gépek, berendezések karbantartása
      • Túlnyomórészt telephelyen kívüli munkavégzés

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Minimum erős/gyenge áramú végzettség
      • B kategóriás jogosítvány
      • Emelőgépkezelő végzettség
      • Személyemelő, targoncavezető végzettség
      • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
      • Mobilitás, rugalmasság
      • Megbízhatóság és felelősségvállalási készség
      • Jó műszaki érzék
      • Hajlandóság telephelyen kívüli munkavégzésre

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • Erős/gyenge áramú területen szerzett munkatapasztalat (min. 3 év)
      • Villamos gépkarbantartásban szerzett tapasztalat, hibakeresés
      • Magasban végzett munka tapasztalat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Gépszerelő
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Rugalmas munkavégzési hely - Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Jász-Nagykun-Szolnok megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye, Vas megye, Veszprém megye, Zala megye

    A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar, fényképes önéletrajzát!