METRANS Konténer Kft.
Bővülő csapatunkba

Darusegéd

munkatársat keresünk.
METRANS KONTÉNER KFT.
  • A METRANS csoport több éve Európa egyik piacvezető vállalata az intermodális szállítmányozásban. Saját, korszerű konténerterminálok hálózatával rendelkezik, szolgáltatásaival immár tíz európai országban áll növekvő számú ügyfelei rendelkezésére. A német HHLA cégcsoport magyarországi leányvállalata, a METRANS Konténer Kft.
Szolgáltatásaink növelésével csapatunkat is bővítjük! Szívesen csatlakozna egy folyamatosan fejlődő nemzetközi vállalathoz, ahol biztosított a szakmai fejlődés és a remek csapat?
TEGYE MEG AZ ELSŐ LÉPÉST, JELENTKEZZEN ÖN IS!

Főbb feladatok, munkák:

  • A központi diszpécser rendelkezései és a darukezelők utasításai alapján végzi feladatait
  • Elkészíti a kocsikat felrakodás céljából a darukezelő utasítása szerint
  • Átveszi a vonatokat vagy az egyes kocsikat, valamint a rajtuk levő konténereket a kocsivizsgálóval együtt
  • A Terminálra érkező hűtőkonténereket és elektromosan fűthető tartályokat elektromos hálózatra csatlakoztatja és a megadott időközönként ellenőrzést végez

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 8 általános vagy szakmunkás végzettség
  • Fizikai alkalmasság, megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi, stabil vállalati munkakörnyezet
  • Versenyképes fizetés, kiváló juttatások, cafetéria
  • Előre lépési lehetőség
  • Bejelentett munka, határozatlan idejű munkaszerződés
  • Munkaruha, védőfelszerelés biztosítása
  • Kezdés azonnal
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil háttér

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Egyéb fizikai munka

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Salak út 1.

A „jelentkezem“ gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.