Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Produkteam Kft.

Darukezelő (XXI. Kerület)

Hirdetés szövege:

    Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk csapatába keresünk DARUKEZELŐ munkatársakat!

    Feladatok:

    • be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása;
    • daruval (híd/bak) történő anyagmozgatás;
    • gyakorlat kétmacskás híddaru kezelésében (2*8 t, 2*3,2 t);
    • raktári rend betartása;
    • kötözés és pántolás.

    Elvárások:

    • gépkezelői vagy nehézgépkezelői jogosítvány;
    • középfokú végzettség;
    • erős fizikum;
    • megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés.

    Előnyt jelent:

    • fülkés bakdaru kezelése;
    • targoncavezetői végzettség (OKJ + hatósági vizsga).

    Amit kínálunk:

    • alapbér + cafetéria;
    • teljes munkaidős, bejelentett munkahely;
    • hosszú távú munkalehetőség.

    Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület.

    Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarend. Munkába állás: akár azonnal.

    Érd.: 0630/4682882

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Egyéb fizikai munka
  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXI. kerület

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
1 db szavazat
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Darukezelő (XXI. Kerület)
  • Hirdető cég: Produkteam Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: Acélipari termékek nagykereskedelmével foglalkozó partnerünk csapatába keresünk DARUKEZELŐ munkatársakat! Feladatok: be- és a kimenő áru gépi és kézi mozgatása; daruval (híd/bak) történő anyagmozgatás; gyakorlat kétmacskás híddaru kezelésében (2*8 t, 2*3,2 t); raktári rend betartása; kötözés és pántolás. Elvárások: gépkezelői vagy nehézgépkezelői jogosítvány; középfokú végzettség; erős fizikum; megbízható, pontos, felelősségtudó munkavégzés. Előnyt jelent: fülkés bakdaru kezelése; targoncavezetői végzettség (OKJ + hatósági vizsga). Amit kínálunk: alapbér + cafetéria; teljes munkaidős, bejelentett munkahely; hosszú távú munkalehetőség. Munkavégzés helye: Budapest, XXI. kerület. Munkavégzés ideje: hétfőtől-péntekig, egy műszakos munkarend. Munkába állás: akár azonnal. Érd.: 0630/4682882
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.03.10
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 1