DARUKEZELŐ

Feladatok:

Anyagmozgatási és daruzási feladatok ellátása termelési területen több műszakos munkarendben

Elvárásaink:

  • Emelőgépkezelő (kivéve targonca) bizonyítvány
  • Targoncavezető bizonyítvány
  • minimum általános iskolai végzettség

Előny:

3-5 éves szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag és havi teljesítményprémium (alapbéren felül elérhető bruttó 160 000,- Ft összegben)
  • Jelenléti prémium (bruttó 200 000,- Ft/év)
  • Egészségmegőrző és sport szolgáltatások (ingyenes masszázs-, úszás- és gerinctorna lehetőség, konditerem használat)
  • Kiemelkedő szociális juttatási lehetőségek, magán egészségbiztosítás
  • Színvonalas üzemi étterem, étkezési és szállás lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szolnok

Magyar nyelvű önéletrajzod az alábbi elérhetőségen várjuk:

5000 Szolnok, Bánki Donát u. 5.

Vagy a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával.

Kérdésed van?
+36 56 888 547