Szigetszentmiklósi partnercégünk számára munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe:

Darukezelő

Főbb feladatok, munkák:

  • palettázó gép/daru szakszerű irányítása
  • Termékek fizikai mozgatása
  • Beérkező áru szakszerű felhasználása
  • Az összeszerelést végző kollégák támogatása
  • Áru összekészítése, rakodás, komissiózás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Darukezelői engedély VAGY gépkezelői engedély (targoncavezető jogosítvány:vezetőüléses
  • Darukezelői tapasztalat, de pályakezdő is lehet
  • Munkabírás, fizikai terhelhetőség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság, pontosság.
  • 2-3 műszakos munkarend vállalása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Azonnali kezdés

Amit kínálunk:

  • Stabil, multinacionális háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes alapbér + műszakpótlék + cafeteria
  • Ingyenes céges buszjárat Budapestről és több településről: Budapest (KÖKI, Pesterzsébet, Campona, Csepel), Dunaharaszti, Taksony, Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dabas, Bugyi, Dunavarsány, Délegyháza, Makád, Szigetbecse, Ráckeve, Szigetújfalu, Szigetszentmárton, Szigetcsép, Tököl, Halásztelek, Solt, Apostag, Dunavecse, Szalkszentmárton, Tass, Dömsöd, Kiskunlacháza, Kunszentmiklós, Áporka, Majosháza, Cegléd, Ceglédbercel, Albertirsa, Pilis, Monorierdő, Vasad, Monor, Üllő, Vecsés, Tápiógyörgye, Tápiószőlős, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tápióbicske, Biatorbágy, Sóskút, Tárnok, Érd.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő
  • Szakmunka
  • Gépkezelő

Munkavégzés helye:

2310 Szigetszentmiklós

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a jelentkezem gombra kattintva. Vagy hívja a 70/197-5295-ös telefonszámot.