Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
BETONACÉL SZERELŐ KFT.

Darukezelő

Hirdetés szövege:

    A Betonacél Szerelő Kft. budapesti telephelyére keres hosszútávra darukezelőket.

    Feladat: rádió távvezérelt 8-10 tonnás híddaruk kezelése.

    Elvárásaink:

    • daruzásban szerzett tapasztalat
    • fizikai terhelhetőség
    • több műszakos munkarendbe járás
    • hétvégi munkavégzés
    • megbízhatóság

    Amit kínálunk:

    - órabéres, műszakpótlékos bérezés

    - beutazási költségtérítés

    - azonnali munkakezdés

    - hosszú távú, biztos munkalehetőség

    Jelentkezni fényképképes önéletrajz küldésével, valamint a 1211 Budapest, Varrógépgyár u. 6. sz. alatt lehetséges személyesen.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1211 Budapest, Varrógépgyár utca 6.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Darukezelő
  • Rövid pozíció név: Darukezelő
  • Hirdető cég: BETONACÉL SZERELŐ KFT.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XXI. kerület
  • Feladatok: A Betonacél Szerelő Kft. budapesti telephelyére keres hosszútávra darukezelőket.Feladat: rádió távvezérelt 8-10 tonnás híddaruk kezelése.Elvárásaink:daruzásban szerzett tapasztalatfizikai terhelhetőségtöbb műszakos munkarendbe járáshétvégi munkavégzésmegbízhatóságAmit kínálunk: - órabéres, műszakpótlékos bérezés- beutazási költségtérítés- azonnali munkakezdés- hosszú távú, biztos munkalehetőségJelentkezni fényképképes önéletrajz küldésével, valamint a 1211 Budapest, Varrógépgyár u. 6. sz. alatt lehetséges személyesen.
  • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-02-07