IT Services Hungary Kft. (IT SERVICES HUNGARY KFT)

Daimler-ELS projekt Fejlesztő / Üzemeltető szakember

Mi lenne a Te feladatod?

Egy német autóipari multinacionális nagyvállalat Damiler-ELS projektre keresünk ambiciózus, németül magabiztosan beszélő DevOps feladatokat ellátó szakembert. Amennyiben szereted a kihívásokkal teli feladatokat, hasonló területen szerzett többéves tapasztalattal rendelkezel, és szívesen használod nyelvtudásod a mindennapi kommunikáció során, Te, vagy a mi emberünk!

  • 3rd Level Support:
    • Application Maintenance
    • Ügyfélkapcsolattartás
  • Önálló részprojektek menedzselése
  • Specifikációk elkészítése
  • Projekttámogatás (új ügyfélmegoldások, migrációs projektek)
  • Kisebb megoldások és interface-ek fejlesztése
  • Fejlesztési folyamataink és szolgáltatásaink karbantartása és hatékonyságuk növelése
  • Teljesítménynövelés
  • Munkafolyamatok automatizálása

Ha mindezzel rendelkezel,

  • Legalább 1 év tapasztalattal rendelkezel Oracle Database, Subversion technológiákban
  • Legalább 3 év tapasztalattal rendelkezel PL/SQL és Java technológiákban
  • További ismeretek: Linux, IBM MQseries
  • Német nyelvet szívesen használod szóban és írásban is
  • Hajlandóság hosszútávú projektben való aktív részvételre

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret
  • Tapasztalat logisztika területén

Személyiség:

  • Analitikus gondolkodás
  • Megoldásorientált szemléletmód
  • Strukturált munkavégzés
  • Priorizálási készség
  • Rugalmas hozzáállás

És mit várhatsz cserébe?

  • Fiatal és barátságos csapatot
  • Folyamatos fejlődési lehetőséget az informatika és a nyelvek területén,
  • Cégen belüli előrelépési- és karrierépítési lehetőséget
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet MillPark
  • És még egy csomó mindent! Klikk ide a részletekért!

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Szeged

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.