Drem Kft.

Budapesti központtal és szegedi telephellyel rendelkező magyar tulajdonban levő innovatív vállalkozás keres Budapestre

3D fémnyomtató specialista és műszaki rajzoló munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

    • 3D hibrid fémnyomtató üzemeltetése (gépbeállítás, karbantartás, tisztítás, alapanyag és szerszám ellátás biztosítása)
    • A nyomtatáshoz szükséges program elkészítése a CAM szoftverben, gyártási paraméterek fejlesztése, elkészült munka dokumentálása
    • Részletes 3D modellek készítése vázlatok és draftok alapján
    • Összeállítási és műhelyrajzok készítése
    • Kapcsolattartás a projekt vezetőivel, fejlesztő mérnökeivel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Gépészmérnöki vagy középfokú műszaki végzettség
    • Forgácsolási ismeretek
    • 2 éves rajzolói tapasztalat
    • Önállóság, nagy munkabírás
    • Megbízható, pontos munkavégzés
    • Számítástechnikai és informatikai jártasság
    • Önálló és csapatmunkára alkalmas

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Gyártástechnológiai fejlesztésekben szerzett tapasztalat
    • Inventor ismerete
    • Lézer hegesztési ismeretek
    • Idegennyelv ismerete

Amit kínálunk:

    • Versenyképes fizetés
    • Intenzív tanulási és fejlődési lehetőség támogató vezetői környezetben
    • Fiatal, lendületes csapat
    • Stabil vállalati háttér

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Szakmunka
  • Gépkezelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Ha szeretne egy dinamikusan fejlődő vállalkozás sikereihez hozzájárulni, akkor küldje el magyar nyelvű önéletrajzát.
Tájékoztatjuk, hogy visszajelzést csak a már interjúra behívottak részére tudunk biztosítani.