Magyarország egyik vezető telekommunikációs cége, megbízható,

ügyfélbarát munkatársat keres

D2D ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba

FELADATAID LESZNEK

  • A cég kedvező szolgáltatásainak személyes értékesítése
  • Új és meglévő ügyfelek felkeresése az otthonaikban, akár előzetesen egyeztetett időpontban
  • Leendő ügyfeleink igényeinek felmérése
  • Kapcsolattartás a már meglévő, elégedett üzletfeleinkkel, illetve a társosztályokkal
  • Szerződéskötés
  • A tevékenység adminisztrációja

ELVÁRÁSOK

  • Legalább középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Kitűnő a kommunikációs és információs készséged
  • Pozitív kisugárzás jellemez

ELŐNYT JELENT

  • Telekommunikációs területen vagy értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK

  • Teljesítményarányos jövedelem, akár 600.000 Ft
  • Professzionális képzés és profi szakmai háttér
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Megbecsülés
  • Kiszámítható biztos munka
  • Akár azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Informatikai értékesítő
  • Területi képviselő
  • Értékesítési munkatárs

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Baranya, Békés, Győr-Moson-Sopron, Hajdú-Bihar, Pest, Somogy

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.