Cyber Security rendszermérnök

Feladatok:

  • A standard központi üzemi biztonságstratégia megvalósítása folyamatos ellenőrzése és továbbfejlesztése a gyárban
  • A szükséges gyár specifikus Cyber Security megoldások kidolgozása a termelő területek részére, biztosítva a hibamentes gyártást
  • A hardware és software kockázati tényezők felismerése és kimutatása
  • Cyber Security-t érintő Roll-Out projektek kezdeményezése és vezetése a gyárban, illetve közös munka a különböző konszernen belüli gyáregységekkel
  • Az automatizált berendezések funkcióinak biztosítása egy Cyber Security intézkedés bevezetése esetén
  • Szükséges tesztkörnyezet és módszer kidolgozása
  • IT Security támogatás az Ipar 4.0 jegyében

Elvárások:

  • Lezárt tanulmányok információtechnológia, mérnök-informatikus, vagy IT-speciális ismeretek mérnöki területen
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás írásban és szóban (alternatív esetben nagyon erős angol nyelvtudás)
  • Szakmai tapasztalat projektmanagement területén
  • Csapatszellem, jó kommunikációs és problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • Know-How az automatizálásban alkalmazott Cyber Security, IT-biztonság területén
  • Hálózati, szerver- és tűzfal ismeretek

    Kollégáink szakértelmét versenyképes juttatással és alapbéren felüli csomaggal (mint pl. cafeteria, dolgozói biztosítás, étkezési hozzájárulás, letelepedési támogatás, 13. havi juttatás, sportolási lehetőségek) díjazzuk. Az innovatív és kreatív ötletek megvalósítását elismerjük és jutalmazzuk.

    Stabil munkahely, szakmai fejlődés és versenyképes jövedelem: ezt biztosítja neked a Mercedes-Benz Manufacturing Hungary Kft.
    Csatlakozz a folyamatosan bővülő kecskeméti csapatunkhoz és tudásoddal, szakmai tapasztalatoddal járulj hozzá prémium minőségű autóink gyártásához!

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Kecskemét, 6000 Mercedes út 1.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük küldd el jelentkezésed magyar és német nyelvű fényképes önéletrajzzal!