Cyber Security Advisor

Feladatok, amelyek várnak Rád:

  • Technikai tesztelések végrehajtása és naplófájlok elemzése,
  • Incidens-kezelési folyamatok vizsgálata, támogatása,
  • Biztonsági technológiák és folyamatok felmérésében, véleményezésében vagy kialakításában való aktív részvétel,
  • Innovatív és ipari technológiák hátterének megértése, biztonsági oldalról történő vizsgálata,
  • Kockázatelemzés, biztonsági kontrollok elemzése,
  • Ügyfelekkel való szakmai kapcsolattartás, kommunikáció.

Csatlakozz hozzánk Te is, amennyiben:

  • Szeretsz dinamikusan fejlődő területen, izgalmas szakmai kihívásokon dolgozni,
  • Érdekel az informatika és a tanácsadás világa,
  • Szereted a változatos munkakörnyezetet és feladatokat, ahol az eredményeidre büszke lehetsz,
  • Olyan karrierlehetőséget keresel, ahol alkalmad nyílik a gyors fejlődésre, nyitott vagy külföldi munkavégzésre és munkádért versenyképes javadalmazásban szeretnél részesülni.

Várjuk a Te jelentkezésedet is, amennyiben:

  • Ismered az információbiztonsági technológiákat, eszközöket,
  • Információbiztonsági, kibervédelmi (Cyber Security) vagy informatikai felsőfokú végzettséged van,
  • Kiválóan kommunikálsz magyar és angol nyelven,
  • Nyitottság és rugalmasság jellemez,
  • Érdekel a folyamatszemléletű gondolkodás vagy már dolgoztál összetett folyamatok szerint,
  • Szereted a problémák mögöttes okát megtalálni és megoldani,
  • Csapatjátékosként épp úgy megállod a helyed, mint amikor önállóan kell elvégezni egy-egy feladatot,
  • Előny, ha rendelkezel információbiztonsági területen szerzett munkatapasztalattal a fenti témákban.

Amit mi kínálunk:

  • Munkádért versenyképes juttatásban részesülsz,
  • Felelősségteljes munkát fogsz végezni,
  • Folyamatos szakmai képzéseket biztosítunk számodra,
  • Inspiráló, fiatalos, multinacionális környezetben dolgozhatsz, barátságos és emberi csapatban,
  • Kötetlen munkarendben, home office lehetőséggel végezheted a feladataidat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor
  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Információbiztonság
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Magyar - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Küldd el fényképes önéletrajzod a Jelentkezem gombra kattintva.