Customer Value Manager

Főbb feladatok:

  • Service excellence projektben való aktív részvétel (onboarding és engagement folyamatok kialakítása);
  • Lakossági és KKV ügyfelek kampányszerű megkeresése, menedzselése;
  • Vezetőség részére rendszeres kimutatások és riportok elkészítése;
  • Döntéstámogató anyagok elkészítése;
  • Nemzetközi projektekben való részvételi lehetőség.

Munkakör betöltésének feltételei:

  • Analitikus, strukturált gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség írásban és szóban, és magas szintű tárgyalókészség;
  • Kreativitás;
  • MS Office programok aktív felhasználó szintű ismerete;
  • B kategóriás jogosítvány

Munkakör betöltése során előnyt jelent:

  • Termékfejlesztés vagy CRM vagy marketing területen szerzett tapasztalat,
  • Magas szintű MS Excel tudás

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Elemzés
  • Termékfejlesztés
  • Marketing, Média, PR
  • Márka- és Termékmenedzser
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest