Customer support center

EU-DiákOK Iskolaszövetkezet

1137 Budapest, Katona József utca 15.

Csatlakozz hozzánk

pozícióba!
Imádod a lakberendezést, és odáig vagy a svéd húsgolyókért? Most nem kell Svédországig menned értük! Az IKEA egy olyan globális lakberendezési márka, amely a világ minden táján a dizájnt és a kényelmet jelenti az embereknek. Ha szeretnél egy szuper munkahelyet, ahol életre szóló tapasztalatot szerezhetsz, csatlakozz az IKEA csapatához!

Főbb feladatok, munkák:

  • IKEA-s vásárlók támogatása leginkább online felületeken, e-mailen keresztül, ritkán telefonon.
  • Hosszú távú munka!

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Betöltött 18. életév,
  • Nappali aktív/passzív hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű MS office ismeretek,
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban
  • Angol nyelvtudás
  • Heti 25 óra vállalása

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő

Kérlek csak akkor jelentkezz, ha egy stabil munkát keresel hosszútávra! Friss CV-t ne felejts el feltölteni.