Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Seton Hungary Kft. amerikai tulajdonú bőripari vállalat, piacvezető autóipari beszállító. Magyarországon 1995 óta aktív, telephelye Jánosházán (Vas megye) található. Bőrszabászattal foglalkozunk, olyan vevők részére, mint például a Daimler, Porsche, BMW, Audi stb. Magyarországi telephelyünkön jelenleg mintegy 900 alkalmazottat foglalkoztatunk. A megnövekedett megrendelés állomány miatt a Vevőszolgálati csoportunk erősítésére új munkatársat keresünk

CUSTOMER SERVICE REPRESENTATIVE

pozícióba.

Feladatok

  • A kijelölt vevőkör rendszeres, általában havi szinten történő látogatása
  • A látogatás során felmerülő aktuális és a vevő által megreklamált minőségi problémák kivizsgálása
  • Egyéb területeken – logisztika, számlázás, technikai részleg – felmerülő problémák kivizsgálása és az adott társterület felé történő továbbítása
  • Jelentési kötelezettség a vezetőség és a társterületek felé
  • Aktív közreműködés a felmerülő problémák megoldásában, hibaelemzésben és javító intézkedések bevezetésében
  • Vevői megbízottként feladata a vevői igények érvényesítésének biztosítása
  • A vállalat érdekeinek maradéktalan érvényre juttatása, a maximális költséghatékonyság figyelembe vételével.

Elvárás

  • Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent
  • Kiváló kommunkációs és tárgyaló készség
  • Nagyfokú stressztűrő képesség
  • Nagyfokú utazási hajlandóság: a munkakör rendszeres –elsősorban külföldi- kiküldetéssel jár (vevői körtől függően a következő célországokba: Románia, Moldávia, Lengyelország, Csehország; Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Szerbia, Bulgária, Törökország; Spanyolország, Portugália, Franciaország, Marokkó)
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, egyéb idegen nyelvismeret (pl. német, román, török, francia, spanyol) előnyt jelent
  • Autóipari szabványok ismerete előnyt jelent
  • A munkavégzéshez szükséges szakirányú, bőripari/minőségbiztosítási ismeretek megszerzését átfogó belső oktatással biztosítjuk
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány, több éves vezetői tapasztalattal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését magyar és idegen nyelvű pályázatát a "jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Seton Hungary Kft.
9545 Jánosháza, Jókai u. 4.
Tel.: (+36) 95 450 794
Fax: (+36) 95 551 900

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Customer Service Representative
  • Rövid pozíció név: Ügyfélszolgálati kapcsolattartó
  • Hirdető cég: SETON HUNGARY Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Vas megye
  • Város: Jánosháza
  • Feladatok: A kijelölt vevőkör rendszeres, általában havi szinten történő látogatása A látogatás során felmerülő aktuális és a vevő által megreklamált minőségi problémák kivizsgálása Egyéb területeken – logisztika, számlázás, technikai részleg – felmerülő problémák kivizsgálása és az adott társterület felé történő továbbítása Jelentési kötelezettség a vezetőség és a társterületek felé Aktív közreműködés a felmerülő problémák megoldásában, hibaelemzésben és javító intézkedések bevezetésében Vevői megbízottként feladata a vevői igények érvényesítésének biztosítása A vállalat érdekeinek maradéktalan érvényre juttatása, a maximális költséghatékonyság figyelembe vételével.
  • Elvárások: Minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előnyt jelent Kiváló kommunkációs és tárgyaló készség Nagyfokú stressztűrő képesség Nagyfokú utazási hajlandóság: a munkakör rendszeres –elsősorban külföldi- kiküldetéssel jár (vevői körtől függően a következő célországokba: Románia, Moldávia, Lengyelország, Csehország; Bosznia-Hercegovina, Horvátország, Szerbia, Bulgária, Törökország; Spanyolország, Portugália, Franciaország, Marokkó) Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete, egyéb idegen nyelvismeret (pl. német, román, török, francia, spanyol) előnyt jelent Autóipari szabványok ismerete előnyt jelent A munkavégzéshez szükséges szakirányú, bőripari/minőségbiztosítási ismeretek megszerzését átfogó belső oktatással biztosítjuk Felhasználói szintű számítógépes ismeretek B kategóriás jogosítvány, több éves vezetői tapasztalattal
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017-12-06
Állás, munka még: SETON HUNGARY Kft.>