Velünk életeket menthetsz. Tisztábbá és biztonságosabbá tesszük a közlekedést.

Biztos hátteret és hosszú távú, stabil munkahelyet nyújtunk számodra egy fejlődő nemzetközi vállalatnál.
Sikerünk kulcsa csapatunkban rejlik.

Csatlakozz hozzánk,
és építsük együtt közös jövőnket Tatabányán!

Customer Service Representative (m/f/d)

(9 hónap határozott idejű szerződés)

munkatársat keresünk 1-2 munkatapasztalattal, azonnali kezdéssel, határozott időre, teljes munkaidőben, 10 fős rendkívül összetartó és támogató női csapatunk erősítésére. Ideális esetben hasonló munkakörben (esetleg logisztikai területen) gyakorlatot szerzett jelentkezők pályázatát várjuk, de a releváns tapasztalatot kiválthatja rátermettséged az ügyfelekkel való kapcsolattartásban.

Főbb feladatok:

  • Rendszeres kapcsolattartás a vevőkkel illetve a Sales/Marketing szervezettel a megrendelések fogadásától a szállítás teljesítéséig, beleértve az esetleges reklamációkat
  • A nem elektronikus úton érkező rendelési állomány felvitele a vállalat MFG Pro rendszerébe, a megrendelési dokumentumok (fax, e-mail) rendszerezett tárolása
  • A vevői előrejelzések bekérése, nyomon követése, az információk egyeztetése a Demand Controllerrel
  • A rendelések gyártási, kiszállítási visszaigazolásának egyeztetése a vevővel, a kiszállítások időbeniségének ellenőrzése, a vevői extra igények egyeztetése a gyártási-kiszállítási folyamatban résztvevőkkel
  • Az esetleges gyártási, kiszállítási késedelmek előrejelzése a vevőnek, a szükségek intézkedések koordinálása a gyártási, logisztikai folyamatban résztvevőkkel
  • A logisztikai jellegű reklamációk kezelése és azok okainak feltárása a folyamatban résztvevők bevonásával. A termék minőségi reklamációjának nyomon követése az illetékes minőségügyi mérnökkel
  • Heti és havi jelentések készítése

A pályázat feltételei:

  • Főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Elvárás a magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban – német nyelvismeret előnyt jelent!
  • MS Office ismeret (Excel, Word) – SAP előny
  • Határozott fellépés, képesség a konfrontálódásra
  • Logikus gondolkodásmód
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Képesség az önálló munkavégzésre és a csapatmunkára
  • SAP ismerete előnyt jelent

Csatlakozz hozzánk!

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.