Customer Service Representative

FLEX

Gyál

A Flex technológiai innovációt, ellátásilánc-menedzsmentet és gyártási megoldásokat kínál több mint 30 országban, különböző iparágak és végfelhasználói piacok számára.

Vállalatunk Magyarországon 7 városban – Budapesten, Gyálon, Üllőn, Nyíregyházán, Sárváron, Tabon, valamint Zalaegerszegen – közel 10 000 munkavállalót foglalkoztat.

Gyáli gyáregységünk csapatába keresünk munkatársat az alábbi munkakör betöltésére:

A legfontosabb feladatok a következők lesznek:

  • Vevői igények fogadása, rögzítése, vizsgálata, lezárása
  • Megrendelések visszaigazolása, nyomon követése
  • Rendelések státuszának nyomonkövetése, vevő és társosztályok folyamatos tájékoztatása
  • Kommunikáció a vevővel a rendelkezésre állásról, szállítási tervről
  • Számlázással kapcsolatos egyeztetés,
  • Riportok készítése, dokumentáció támogatása
  • Szoros együttműködés a beszerzőkkel, Program Manegerrel, raktárral, logisztikával stb.
  • Szállítmányok szervezése, dokumentációk, okmányok elkészítése
  • Adatszolgáltatás hatóságok részére
  • Vonatkozó jogszabályok betartása, nyomonkövetése

A munkakör betöltéséhez szükséges:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat (pl. logisztikai asszisztens/koordinátor, ügyfélkapcsolati munkatárs logisztikai/termelő vállalatnál)
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel)
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség angolul és magyarul egyaránt
  • Ügyfélközpontúság
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Gyakorlati, felelős, precíz, folyamat-fókuszált, flexibilis, rugalmas, logikus gondolkodású, átfogó nézőponttal rendelkező személyiség

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Alapfizetésen felüli juttatások: cafeteria, bónusz

  • Professzionális, modern munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Vevőszolgálat
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Logisztikai ügyintéző, adminisztrátor
FLEX
Gyál